Vedomá žena

JANKA ŠIPEKOVÁ

... s úsmevom a iskrou v oku 😉

eBook zdarma

Rešpektujem vaše súkromie a nikdy vám nebudem posielať spam.

3 prekrásne mandalové omaľovánky pre krajší život v roku 2019 v e-booku

LÁSKA - HOJNOSŤ - VZŤAHY

Vyznanie mandalám, príbeh cesty k mandalkovaniu, podpora podstatných oblastí života posilnená energiami roku 2019 - podpora harmónie a dobrosrdečnosti v každej oblasti života, podpora dobrej finančnej situácie a materiálneho zabezpečenia, podpora zdravých vzťahov ... toto všetko nájdete v tomto e-booku.

eBook zdarma

10 praktických krokov k seba-vedomému životu

SebaVEDOMÁ žena

Dievčatá, žienky, víly, bohyne … Tento e-book je hlavne pre všetky Vás - krásne bytosti, plné života, nehy, lásky a múdrosti … ste si toho vedomé??? Byť sebavedomou ženou je povinnosť. Aby sme boli schopné naplniť všetky tieto poslania. Ak nevieš ako na to, poď spolu so mnou do akcie. Poď sa stať sebaVEDOMOU - pre šťastie všetkých okolo 🍀

Pár slov o mne ...

Volám sa Janka Šipeková, som majiteľka úspešnej eventovej agentúry LUAagency, riaditeľka FUN FABRIC a autorka projektu Art mandala studio j-s-š. Mám dlhoročné skúsenosti s organizovaním podujatí, s menežovaním programov, s tvorbou akcií "na kľúčik", ale aj s organizovaním vlastných projektov - tzv. "srdcoviek".

Mám v rukách poklad. Zázračnú skrinku s korením človečenstva ako sú napríklad: radosť, pohoda, smiech, dojatie, vzrušenie, eufória, zábava, túžba. Inšpirujem ľudí, ako si okoreniť každú chvíľu života.

Som vedomá žena so zrelým pohľadom na život, ktorý ma však stále niečím prekvapí, očarí, udiví ... Sledujem tento hurhaj okolo seba a snažím sa ho ustáť s úsmevom a iskrou v oku.

Som šťastná. A ak náhodou chvíľu nie som, viem si veci zorganizovať tak, aby som zas rýchlo bola 😉 Milujem svoju prácu, ktorá mi splýva so súkromím. Väčšinou pracujem, keď väčšina ľudí oddychuje. Tieto chvíle však nepokladám za stratený čas, preto mi to vôbec nevadí.

Cíťte sa na mojich stránkach ako doma ... komunikujme navzájom ... budem s Vami rada zdieľať svoje postoje, názory a rady. Nájdete tu typy na zaujímavé akcie a pozvánky na originálne programy. Zoznámim Vás so skvelými ľuďmi, ktorých som vďaka mojej profesii spoznala, a ktorí mi nádherne obohatili život ...

Vitajte v mojom virtuálnom kráľovstve

a teším sa aj na živé stretnutie v tom skutočnom,

na niektorých mojich akciách pre radosť a potešenie.

🌹 

REFERENCE

Pár viet, ktoré potešili 🙂

ĎAKUJEM

Milá Janka, je nádherné, čo robíte pre rozvoj ľudstva. Veľmi sa teším na spoločné tvorenie. Prajem veľa energie a lásky.

Beáta Hlohovskázakladateľka Univerzity vedomého života, etikoterapeutka

Včera sme mali veľmi pekný seminár v Liptovskom Mikuláši. Robili sme dlhú a hlbokú meditáciu, učili sme sa ako načúvaťˇ hlasu svojho srdca. Hlbokú meditaciu v nás ešte viac ukotvila pesnička Janky Šipekovej 'Láska'. Prenocovala som u Janky v dedinke Svätý Kríž a dnes sme si urobili prechádzku na prenádhernej Liptovskej Mare. Ďakujem Janke za perfektnú organizáciu a vrelo odporúčam jej agenturu 1. Liptovská Umelecká Agentúra, ktorá organizuje nielen koncerty, módne prehliadky, ale organizovala aj včerajší seminár Medzi Nebom a Zemou ❤️

Silvia Šuvadováherečka, lektorka seminárov Medzi Nebom a Zemou

No ja sa sťahujem do Mikuláša. Toto skoro všetko potrebujem!!! Ste super!!!!

Irenafanúšička FUN FABRIC a jej reakcie na programovú ponuku

POSLEDNÉ ČLÁNKY

V týchto článkoch je kus môjho srdca. Verím, že sú pre mnohých inšpiráciou.

ĎAKUJEM za reakcie, zdieľanie, komentáre.

POVEDZ TO MANDALE: téma SME FAREBNÍ

Sme farební - takí krásni sme! Dnes, mi pri mandalkovaní ruka siahala po farebných pastelkách tak, ako…

Celý článok

POVEDZ TO MANDALE: téma INŠPIRÁCIA

Táto mandala vznikla ako rýchly náčrt môjho života po precítení náhodných inšpirácií, vyjadrených tromi slovami: DÔVERA, SMÚTOK…

Celý článok

POVEDZ TO MANDALE: téma NARODENINY

Pri príležitosti mojich narodenín Vám venujem Lásku … SRDCE PLNÉ LÁSKY …  V mandale sú tie najúprimnejšie…

Celý článok

KONTAKT

Chcete zorganizovať nejaký event a neviete ako na to?

Máte nové podnety, nápady, návrhy a neviete, ako ich zrealizovať?

Potrebujete zdieľať informácie, hľadáte možnosť spolupráce?