Vedomá žena

JANKA ŠIPEKOVÁ

... s úsmevom a iskrou v oku 😉

Pár slov o mne ...

Volám sa Janka Šipeková, som majiteľka úspešnej eventovej agentúry LUAagency, riaditeľka FUN FABRIC a autorka projektu Art mandala studio j-s-š. Mám dlhoročné skúsenosti s organizovaním podujatí, s menežovaním programov, s tvorbou akcií "na kľúčik", ale aj s organizovaním vlastných projektov - tzv. "srdcoviek".

Mám v rukách poklad. Zázračnú skrinku s korením človečenstva ako sú napríklad: radosť, pohoda, smiech, dojatie, vzrušenie, eufória, zábava, túžba. Inšpirujem ľudí, ako si okoreniť každú chvíľu života.

Som vedomá žena so zrelým pohľadom na život, ktorý ma však stále niečím prekvapí, očarí, udiví ... Sledujem tento hurhaj okolo seba a snažím sa ho ustáť s úsmevom a iskrou v oku.

Som šťastná. A ak náhodou chvíľu nie som, viem si veci zorganizovať tak, aby som zas rýchlo bola 😉 Milujem svoju prácu, ktorá mi splýva so súkromím. Väčšinou pracujem, keď väčšina ľudí oddychuje. Tieto chvíle však nepokladám za stratený čas, preto mi to vôbec nevadí.

Cíťte sa na mojich stránkach ako doma ... komunikujme navzájom ... budem s Vami rada zdieľať svoje postoje, názory a rady. Nájdete tu typy na zaujímavé akcie a pozvánky na originálne programy. Zoznámim Vás so skvelými ľuďmi, ktorých som vďaka mojej profesii spoznala, a ktorí mi nádherne obohatili život ...

Vitajte v mojom virtuálnom kráľovstve

a teším sa aj na živé stretnutie v tom skutočnom,

na niektorých mojich akciách pre radosť a potešenie.

🌹 

moje publikácie

e-book s mandalami pre rok 2019
free
e-book s mandalami s Vašimi osobnými energiami
10€
10 krokov k seba-vedomému životu
free

Moje aktivitky

Dospela som k poznaniu, že v každom veku človek môže začať realizovať svoje sny. Prakticky a vedome. Som človek, ktorý sa rád podelí o radosť zo života, z tvorby, z kultivovania svojej duše ... ak tieto slová s Vami rezonujú, rada Vás uvidím na niektorých z programov, ktoré z lásky organizujem:

MANDALKOVANIE

Mandalkovanie milujem. Zaľúbila som sa do neho pred pár rokmi. Najprv som začala tvoriť intuitívne, bez zámeru - lebo tak to vtedy moja duša potrebovala. Pamätám si moju prvú perokresbovú mandalku, maľovanú na výkres. Pozerala som na ňu týždeň v kuse, všade som ju ukazovala a stále som sa na ňu usmievala. Vyvolávala vo mne nepoznané pocity ... Je nádherná - pretože je prvá. Potom som sa tejto činnosti venovala do hĺbky, absolvovala som pár seminárov a naciťovala sa stále hlbšie a hlbšie pri každej ďalšej. Okrem plnej relaxácie a prežívaniu prítomnej chvíle mi tvorba mandál poskytuje silný energetický náboj. Príďte aj vy zažiť tento pocit - uvidíte, že mám pravdu...  

ZRKADLENIE

Vymyslela som si vlastnú talk show s názvom MOJE ZRKADLENIE. Je to hodinka - dve môjho života strávená s ľuďmi, s ktorými mi je ľúto rozprávať sa osamote, pretože z ich úst "perly padajú". A preto sa s nimi rozprávam verejne. A zrkadlíme do priestoru a času tento vzácny pokrm pre dušu. V útulnom prostredí, s fajn náladou, pohodovou atmosférou ... nikto nás nekontroluje, nikto nemeria čas, nikomu nemusím predkladať žiadne dohody, schvalovačky, scenáre ... je to prosto môj programček, ktorý si tvorím spolu s mojimi vzácnymi hosťami ... a príde vždy ten, kto má prísť ... ak budete pri tom aj Vy, poteším sa

 

JOGOVANIE

Joga nie je o fyzickom cvičení, ale vnútornom postoji. Joga ma baví, pretože pomocou vedomého dýchania a sprítomňovania sa v každom pohybe, môžem prežiť okamžitú reakciu svojho tela. Stačí dať pokyn a telo reaguje. Ak tento okamih absolútne naplno prežijem. Stačí viesť pozornosť tam, kam potrebujem a dejú sa zázraky. Stačí povedať - napríklad bedrovému kĺbu: "Uvoľni sa, dôveruj mi - neublížim ti ... " - a on sa uvoľní 🙂 V priebehu pár sekúnd sa ohnem nižšie, s každým výdychom opäť nižšie ... a navyše nič nebolí, práve naopak - je to veľmi príjemné. Príďte si to vyskúšať spolu so mnou - viacerým nám bude veselšie.

FENG SHUIovanie

Toto je ďalší kamienok puzzle v mojom živote. Ak si svoju existenciu rozdelím na 3 tretiny (JA - ako vedomá osobnosť, VESMÍR - pomoc z neba a PROSTREDIE - v ktorom žijem), potom práve to tretie mi môže veľkou mierou pomôcť žiť šťastný život. Samozrejme - ak viem, ako s tým pracovať. A toto ma učí práve FENG SHUI - tisíce rokov staré umenie. Je to celá veda, ale netreba sa báť. Ide o to, že akúkoľvek zmenu vykonám navonok, okamžite to má dosah na osobné energie - čiže na niečo, čo sa mi v živote "pritrafí". Nestačí vedieť, treba konať. Praktickými úpravami svojho bytu, priestoru v práci, v aute, či na pracovnom stole - rozprúdim energie a veci sa začnú diať. Ak viem ako, veľmi efektívne ovplyvňujem svoj život k spokojnosti, hojnosti a zdraviu ...

TVORENIE SLOVOM

Píšem básničky. Len tak - pre potešenie duše.  Píšem blogy. Len tak - pre vnútorné pnutie, kedy potrebujem vykričať celému svetu, čo sa v mojej duši nahromadí. Píšem e-booky. Len tak - pre "učesanie svojho vnútra" a motiváciu ostatných ... Ak tieto dielka potešia, či pomôžu aj iným, o to väčšiu radosť prežívam.

ORGANIZOVANIE

Moja práca mi je radosťou - hobby. Niekedy mám problém ukočírovať svoj denný režim. Častokrát sa mi stáva, že pracujem dlho do noci - pretože ma to baví. Ide o to, že práca mi ja často zároveň relaxom. Tak to jednoducho mám. A čo vlastne robím? Organizujem programy, podujatia, akcie - voľný čas. Som majiteľka agentúry LUAagency, ktorá toto má "v pracovnej náplni".  Ak potrebujete niektoré z týchto služieb, volajte, píšte, alebo príďte za mnou do FUN FABRIC v Liptovskom Mikuláši. Určite spolu vymyslíme presne taký program, aký potrebujete. 

MOJE PROJEKTY

Rozsah a záber mojich aktivít sa dá zhrnúť do týchto oblastí 

Organizácia eventov, produkcia programov LUAagency

Ako majiteľka eventovej agentúry a členka realizačných týmov v oblasti marketingu a produkcie, viem zostaviť na mieru podujatie podľa Vašich predstáv. Malé detské párty, či veľké firemné akcie pre náročných klientov, jarmoky, programy pre nákupné centrá, detské tábory, koncerty, festivaly ... Zorganizujem aj nemožné a naučím to aj Vás.

Multižánrové centrum a programy FUN FABRIC

Multižánrové centrum FUN FABRIC ponúka široké spektrum programov pre každú vekovú kategóriu. Ako majiteľka tohto centra zostavujem progamovú ponuku a viem poradiť, usmerniť a ponúknuť presne to, čo potrebujete, presne to, čo Vás obohatí a posunie. Zároveň dávam príležitosť všetkým šikovným a zujímavým ľuďom, s ktorými obohatíme programovú ponuku.

Benefície a humanitárne aktivity pre SLANÉ DETI

Som zakladateľka a predsedníčka občianského združenie Priatelia slaných detí na pomoc detí a mladých dospelých s cystickou fibrózou - tzv. slaných detí. Vyvíjame rôzne aktivity uľahčujúce život ľuďom s týmto handicapom. Organizujeme benefičné koncerty a realizujeme podporu smerujúcu priamo do takto znevýhodnených rodín.

Cestovanie a spoznávanie sveta cez FIREFLIES

Aktívne pracujem v spoločnosti zaoberajúcej sa poradenstvom, sprostredkovaním a obchodom v oblasti cestovného ruchu. Ukážem Vám, ako sa dá precestovať celý svet lacno, výhodne a slobodne a ešte na tom aj zarobiť.

Umelecká tvorba a kreativita

Som autorka niekoľko desiatok textov piesní a osobných básní. Mám vlastný hudobný recitálový program s doprovodom gitary, prostredníctvom ktorého sa poslucháčom prihováram ako interprét vlastných autorských piesní. Maľujem mandaly, venujem sa fung-shui a realizujem workshopy osobného rozvoja ... hlavne vždy s úsmevom a iskrou v oku 😉

REFERENCE

Pár viet, ktoré potešili 🙂

ĎAKUJEM

Milá Janka, je nádherné, čo robíte pre rozvoj ľudstva. Veľmi sa teším na spoločné tvorenie. Prajem veľa energie a lásky.

Beáta Hlohovskázakladateľka Univerzity vedomého života, etikoterapeutka

Včera sme mali veľmi pekný seminár. Robili sme dlhú a hlbokú meditáciu, učili sme sa ako načúvať hlasu svojho srdca. Hlbokú meditaciu v nás ešte viac ukotvila pesnička Janky Šipekovej 'Láska'. Ďakujem Janke za perfektnú organizáciu a vrelo odporúčam jej agentúru LUA, ktorá organizuje nielen koncerty, módne prehliadky, ale aj seminár Medzi Nebom a Zemou ❤️

Silvia Šuvadováherečka, lektorka seminárov Medzi Nebom a Zemou

No ja sa sťahujem do Mikuláša. Toto skoro všetko potrebujem!!! Ste super!!!!

Irenafanúšička FUN FABRIC a jej reakcie na programovú ponuku

POSLEDNÉ ČLÁNKY

V týchto článkoch je kus môjho srdca. Verím, že sú pre mnohých inšpiráciou.

ĎAKUJEM za reakcie, zdieľanie, komentáre.

Cvičila som nahá a zistila som, aká som krásna. 

Telo je krásne. Ženské telo je stelesnením hojnosti, nehy, sily a krásy. Je jedno, koľko má kíl,…

Celý článok

Už sa máte ako prasa v žite ???

Že čo je toto za otázka?? Vysvetlím: Podľa čínskeho kalendára nám vládne od 5. februára 2019 do…

Celý článok

POVEDZ TO MANDALE: téma NOV a jeho tajomstvo

NOV mesiaca prináša očistu, odľahčenie, stratu, prázdnotu, nádych, očakávanie, nové príležitosti, iskru v oku ... také podoby…

Celý článok

KONTAKT

Chcete zorganizovať nejaký event a neviete ako na to?

Máte nové podnety, nápady, návrhy a neviete, ako ich zrealizovať?

Potrebujete zdieľať informácie, hľadáte možnosť spolupráce?