Moje aktivitky

Dospela som k poznaniu, že v každom veku človek môže začať realizovať svoje sny. Prakticky a vedome. Som človek, ktorý sa rád podelí o radosť zo života, z tvorby, z kultivovania svojej duše ... ak tieto slová s Vami rezonujú, rada Vás uvidím na niektorých z programov, ktoré z lásky organizujem:

MANDALKOVANIE

Mandalkovanie milujem. Zaľúbila som sa do neho pred pár rokmi. Najprv som začala tvoriť intuitívne, bez zámeru - lebo tak to vtedy moja duša potrebovala. Pamätám si moju prvú perokresbovú mandalku, maľovanú na výkres. Pozerala som na ňu týždeň v kuse, všade som ju ukazovala a stále som sa na ňu usmievala. Vyvolávala vo mne nepoznané pocity ... Je nádherná - pretože je prvá. Potom som sa tejto činnosti venovala do hĺbky, absolvovala som pár seminárov a naciťovala sa stále hlbšie a hlbšie pri každej ďalšej. Okrem plnej relaxácie a prežívaniu prítomnej chvíle mi tvorba mandál poskytuje silný energetický náboj. Príďte aj vy zažiť tento pocit - uvidíte, že mám pravdu...  

ZRKADLENIE

Vymyslela som si vlastnú talk show s názvom MOJE ZRKADLENIE. Je to hodinka - dve môjho života strávená s ľuďmi, s ktorými mi je ľúto rozprávať sa osamote, pretože z ich úst "perly padajú". A preto sa s nimi rozprávam verejne. A zrkadlíme do priestoru a času tento vzácny pokrm pre dušu. V útulnom prostredí, s fajn náladou, pohodovou atmosférou ... nikto nás nekontroluje, nikto nemeria čas, nikomu nemusím predkladať žiadne dohody, schvalovačky, scenáre ... je to prosto môj programček, ktorý si tvorím spolu s mojimi vzácnymi hosťami ... a príde vždy ten, kto má prísť ... ak budete pri tom aj Vy, poteším sa

 

JOGOVANIE

Joga nie je o fyzickom cvičení, ale vnútornom postoji. Joga ma baví, pretože pomocou vedomého dýchania a sprítomňovania sa v každom pohybe, môžem prežiť okamžitú reakciu svojho tela. Stačí dať pokyn a telo reaguje. Ak tento okamih absolútne naplno prežijem. Stačí viesť pozornosť tam, kam potrebujem a dejú sa zázraky. Stačí povedať - napríklad bedrovému kĺbu: "Uvoľni sa, dôveruj mi - neublížim ti ... " - a on sa uvoľní 🙂 V priebehu pár sekúnd sa ohnem nižšie, s každým výdychom opäť nižšie ... a navyše nič nebolí, práve naopak - je to veľmi príjemné. Príďte si to vyskúšať spolu so mnou - viacerým nám bude veselšie.

FENG SHUIovanie

Toto je ďalší kamienok puzzle v mojom živote. Ak si svoju existenciu rozdelím na 3 tretiny (JA - ako vedomá osobnosť, VESMÍR - pomoc z neba a PROSTREDIE - v ktorom žijem), potom práve to tretie mi môže veľkou mierou pomôcť žiť šťastný život. Samozrejme - ak viem, ako s tým pracovať. A toto ma učí práve FENG SHUI - tisíce rokov staré umenie. Je to celá veda, ale netreba sa báť. Ide o to, že akúkoľvek zmenu vykonám navonok, okamžite to má dosah na osobné energie - čiže na niečo, čo sa mi v živote "pritrafí". Nestačí vedieť, treba konať. Praktickými úpravami svojho bytu, priestoru v práci, v aute, či na pracovnom stole - rozprúdim energie a veci sa začnú diať. Ak viem ako, veľmi efektívne ovplyvňujem svoj život k spokojnosti, hojnosti a zdraviu ...

TVORENIE SLOVOM

Píšem básničky. Len tak - pre potešenie duše.  Píšem blogy. Len tak - pre vnútorné pnutie, kedy potrebujem vykričať celému svetu, čo sa v mojej duši nahromadí. Píšem e-booky. Len tak - pre "učesanie svojho vnútra" a motiváciu ostatných ... Ak tieto dielka potešia, či pomôžu aj iným, o to väčšiu radosť prežívam.

ORGANIZOVANIE

Moja práca mi je radosťou - hobby. Niekedy mám problém ukočírovať svoj denný režim. Častokrát sa mi stáva, že pracujem dlho do noci - pretože ma to baví. Ide o to, že práca mi ja často zároveň relaxom. Tak to jednoducho mám. A čo vlastne robím? Organizujem programy, podujatia, akcie - voľný čas. Som majiteľka agentúry LUAagency, ktorá toto má "v pracovnej náplni".  Ak potrebujete niektoré z týchto služieb, volajte, píšte, alebo príďte za mnou do FUN FABRIC v Liptovskom Mikuláši. Určite spolu vymyslíme presne taký program, aký potrebujete. 

MOJE PROJEKTY

Rozsah a záber mojich aktivít sa dá zhrnúť do týchto oblastí 

Organizácia eventov, produkcia programov LUAagency

Ako majiteľka eventovej agentúry a členka realizačných týmov v oblasti marketingu a produkcie, viem zostaviť na mieru podujatie podľa Vašich predstáv. Malé detské párty, či veľké firemné akcie pre náročných klientov, jarmoky, programy pre nákupné centrá, detské tábory, koncerty, festivaly ... Zorganizujem aj nemožné a naučím to aj Vás.

Multižánrové centrum a programy FUN FABRIC

Multižánrové centrum FUN FABRIC ponúka široké spektrum programov pre každú vekovú kategóriu. Ako majiteľka tohto centra zostavujem progamovú ponuku a viem poradiť, usmerniť a ponúknuť presne to, čo potrebujete, presne to, čo Vás obohatí a posunie. Zároveň dávam príležitosť všetkým šikovným a zujímavým ľuďom, s ktorými obohatíme programovú ponuku.

Benefície a humanitárne aktivity pre SLANÉ DETI

Som zakladateľka a predsedníčka občianského združenie Priatelia slaných detí na pomoc detí a mladých dospelých s cystickou fibrózou - tzv. slaných detí. Vyvíjame rôzne aktivity uľahčujúce život ľuďom s týmto handicapom. Organizujeme benefičné koncerty a realizujeme podporu smerujúcu priamo do takto znevýhodnených rodín.

Cestovanie a spoznávanie sveta cez FIREFLIES

Aktívne pracujem v spoločnosti zaoberajúcej sa poradenstvom, sprostredkovaním a obchodom v oblasti cestovného ruchu. Ukážem Vám, ako sa dá precestovať celý svet lacno, výhodne a slobodne a ešte na tom aj zarobiť.

Umelecká tvorba a kreativita

Som autorka niekoľko desiatok textov piesní a osobných básní. Mám vlastný hudobný recitálový program s doprovodom gitary, prostredníctvom ktorého sa poslucháčom prihováram ako interprét vlastných autorských piesní. Maľujem mandaly, venujem sa fung-shui a realizujem workshopy osobného rozvoja ... hlavne vždy s úsmevom a iskrou v oku 😉

MOJE PROFESIONÁLNE "SRDCOVKY"

Vediem a koordinujem prácu napríklad v týchto projektoch:

pretože

LUAland je krajina detských snov

Sme partia ľudí, ktorá to s deťmi naozaj vie ... O Vaše deti sa v táboroch stará tím profesionálov. Vedúci tábora je pedagóg, programový pracovník je sociálny pedagóg, všetci inštruktori sú vyškolení animátori pre prácu s deťmi v táboroch. Prácu týchto ľudí a priebeh celého tábora koordinuje manažér – sociálny pracovník a supervízor projektu.  Súčasťou tímu je samozrejme aj zdravotník.

prevádzkujem

LUAfantasy

požičovňu karnevalových kostýmov, masiek a maskotov

  • kostýmy, rekvizity a doplnky pre deti aj dospelých
  • maskoti v nadživotnej veľkosti
  • zhotovenie masky podľa vašich predstáv (na objednávku)
  • doplnkové služby, ktoré vám uľahčia prípravu podujatí

Sme tu pre Vás:
- karnevalová sezóna - výber z vyše 300 kostýmov a originálnych doplnkov
- sezónne podujatia (fašiangy, halloween, mikulášske besiedky, Valentín, ...)
- školské programy (Deň detí, triedne akcie, stužkové, školské akadémie, ...)
- detské party a oslavy narodenín s našimi animátormi a rozprávkovými postavičkami
- animačné programy (originálne animácie, maľovanie na tvár, modelovanie hračiek z balónov, BOBOTÓNI, ...)
- firemné akcie a rôzne podujatia miest a obcí (karnevalové show, dobové kostýmy, crazy fotokútik, ...)
- rodinné a priateľské stretnutia (večierky, gulášpartie, barbeque, after-party s originálnym prekvapením)
- balónová výzdoba, bublinová show, skákací hrad, živí maskoti a pod. atrakcie

Staňte sa skvelým a obľúbeným hostiteľom s LUAfantasy!
Oživte a spestrite rodinné oslavy, párty, rôzne spoločenské stretnutia netradičným prekvapením s LUAfantasy!

PROGRAMY PRE DETI

BOBOTÓNI

Bobotóni sú veselí, farební, zábavní, múdri, hraví a hudobní ... cestujú vesmírom krížom krážom a ... búúúúchajú a búúúchajú ... ale nie tak hocijak!!! Ale pekne v rytme a melodicky ... búchajú si pesničky a búchať učia aj detičky !!! Pochádzajú z planéty BOBO, ktorá bola vylúčená zo Slnečnej sústavy, pretože búchaním rušila nočný kľud ... BOBOTÓNI so svojimi BOBOTUBES vytvárajú krásne farebné tóny a hľadajú si domov ... 

PROJEKT LIVE SAXOPHONE & DEE JAY

Saxana & Shypo

PROJEKT

LIVE SAXOPHONE & DEE JAY. 

Mixovaná hudobná produkcia DJ v štýle chill out, deep house, house, funky v kombinácii so živymi vstupmi saxofónu / flauty.

REFERENCE

Pár viet, ktoré potešili 🙂

ĎAKUJEM

Dcérke sa u vás veľmi páčilo. Najprv do tábora nechcela ísť, no nakoniec bola nadšená, a vraj pôjde aj nabudúce. Takže pri ďalšej organizácii s nami môžte počítať. Ďakujeme veľmi pekne celému kolektívu za perfektne odvedenú prácu.

Alžbeta matka malej účastníčky detského letného tábora LUAland

Včera sme mali veľmi pekný seminár v Liptovskom Mikuláši. Robili sme dlhú a hlbokú meditáciu, učili sme sa ako načúvaťˇ hlasu svojho srdca. Seminár bol oveľa praktickejší ako tie predchádzajúce. Hlbokú meditaciu v nás ešte viac ukotvila pesnička Janky Šipekovej 'Láska'. Prenocovala som u Janky v dedinke Svätý Kríž a dnes sme si urobili prechádzku na prenádhernej Liptovskej Mare. Ďakujem všetkým, ktorí včera do Mikuláša prišli. Ďakujem Janke za perfektnú organizáciu a vrelo odporúčam jej agenturu 1. Liptovská Umelecká Agentúra, ktorá organizuje nielen koncerty, módne prehliadky, ale organizovala aj včerajší seminár Medzi Nebom a Zemou <3

Silvia Šuvadováherečka, lektorka seminárov Medzi Nebom a Zemou

No ja sa sťahujem do Mikuláša. Toto skoro všetko potrebujem!!! Ste super!!!!

Irenafanúšička FUN FABRIC a jej reakcie na programovú ponuku

POSLEDNÉ ČLÁNKY

V týchto článkoch je kus môjho srdca. Verím, že sú pre mnohých inšpiráciou.

ĎAKUJEM za reakcie, zdieľanie, komentáre.

POVEDZ TO MANDALE: téma NOV a jeho tajomstvo

NOV mesiaca prináša očistu, odľahčenie, stratu, prázdnotu, nádych, očakávanie, nové príležitosti, iskru v oku ... také podoby…

Celý článok

POVEDZ TO MANDALE: téma 21 vďačností

... 21 krát ďakujem … Zúčastnila som sa krásneho 21-dňového programu, ktorý otvára brány hojnosti. Ponuka ku…

Celý článok

POVEDZ TO MANDALE: téma SME FAREBNÍ

Sme farební - takí krásni sme! Dnes, mi pri mandalkovaní ruka siahala po farebných pastelkách tak, ako…

Celý článok

KONTAKT

Chcete zorganizovať nejaký event a neviete ako na to?

Máte nové podnety, nápady, návrhy a neviete, ako ich zrealizovať?

Potrebujete zdieľať informácie, hľadáte možnosť spolupráce?