POVEDZ TO MANDALE: téma 21 vďačností

21 krát ďakujem

Zúčastnila som sa krásneho 21-dňového programu, ktorý otvára brány hojnosti. Ponuka ku mne priletela cez FB, ja som ju prijala a ani neviem ako – bola som súčasťou tohto očistného a výživného programu … Autorom celého procesu aj priložených meditácií je Deepak Chopra a koncept sa šíri cez sociálne siete úplne zdarma. 

Malo to rýchly spád – kým som sa stihla zorientovať, už sme pracovali … každý deň jedna úloha, každý deň nová výzva, každý deň zamyslenie, uvedomenie, čistenie … ale aj povinnosť splniť zadanie do 24 hodín. Celý program bol postavený na absolútnej slobode, kedykoľvek som z neho mohla vystúpiť. 

Prelomový bol 9-ty deň, kedy nastal čas posúvať prichádzajúce poklady ďalej. Úloha znela: nájdi troch ľudí a daj im to isté, čo dostávaš teraz ty … 

Prvá reakcia môjho “egíčka – hlavy – a starých skúseností” bola viac než jasná – a takto nejako znel môj vnútorný dialóg:

JA: “Končím – ďalšia šibnutá reťazovka, ďalší ošiaľ!!! Bude toho za chvíľu zase plný FB.”

JA: “Kľud – čo to máš za blok, že takto reaguješ? Čo je zlé na tom, ponúknuť ďalším ľuďom niečo krásne, čo sama dostávaš??? … Keby takto rozmýšľal človek, ktorý poslal pozvánku pred pár dňami tebe, tak neprežívaš teraz to, čo prežívaš… A chceš to prežívať?”

JA:  “Áno, chcem !!!”

JA: “Tak čo zas riešiš? Rob to, čo urobiť chceš a nie to, čo zo zvyku nerobíš! Vygumuj ďalší divný program a poď do akcie!”

JA: “No to je pravda – čo je zlé na tom šíriť dobro? A navyše nezištne – len tak  … čo ma to teraz chcelo zabrzdiť? OK – gumujem, škrtám a – idem ďalej!!!” 

A po tomto prelome sa ešte len začali diať veci!!!

Pred pár dňami som dokončila tento 21-dňový malý zázrak a účinky precítila na vlastnej koži. Nebolo to ľahké, vyžadovalo si to disciplínu, ochotu nájsť pár minút denne pre seba a dosť sa v sebe “pohrabať”. Niekedy to bolo aj boľavé … Prešla som si skutočne veľkým vnútorným čistením, vďaka čomu ku mne prichádzali hlboké uvedomenia. Veľa vecí sa pohlo a viem, že sa ďalej hýbu, že to už nezastavím … 

…. a dokonca mi prišli už aj dary, o ktoré som týždne pred tým prosila!!!  🙏🏻

Ľudia, buďme aktívni v svojich dňoch … ak chceme niečo dosiahnuť, priložme ruku k dielu – vesmír to vidí a pomôže!!!  Ak budeme len čakať, jojkať a stále sa niečoho báť – budú naše túžby stále na čakačke (tam niekde hore na polici v hrnci – ako môj tato vravieval), naše oči budú namiesto iskričiek plné sĺz a my budeme stále zviazaní tým zdanlivo neviditeľným strachom …

Ešte sa pár vetami vrátim k mojej skupinke, ktorú som založila po kritickom 9-tom dni. Je veľmi zaujímavé sledovať prácu, postoje, naturel a správanie ľudí- bez hodnotenie a posudzovanie. Aj toto ma veľmi obohatilo a obohacuje. Som plná Lásky – a nie je to klišé … píšem to preto, aby som sa podelila o moje poznanie, že ŠŤASTIE JE CESTA A ŽIVOT JE TO, ČO NA TEJ CESTE SPOZNÁVAME … A KAŽDÁ UDALOSŤ JE JEDNOU Z ULIČIEK …  

ĎAKUJEM!!!

 

mandala „21 vďačností“ (autor j-s-š)

 

… a čo na to všetko vraví mandalka, ktorú som dnes ráno na počesť tohto procesu namaľovala?

“Som plná vďačností a ešte viac by sa do mňa vošlo … som plná hojnosti, pretože VĎAČNOSŤ JE BRÁNOU K HOJNOSTI … som plná Lásky – tak ako Ty … ”

Prajem všetkým krásne iskrivé dni plné odhodlania vykročiť z komfortnej zóny !!! Nech sa vecí dejú …

s úsmevom a iskrou v oku 

j-s-š

 🌟 Jednou z ciest, ako spracovať vnútorné rozladenie je – vymaľovať sa z neho …

🌟 Jednou z ciest, ako sa nezblázniť od šťastia je – vymaľovať sa z neho …

Cieľom je udržiavať si zdravú rovnováhu radostného žitia. Návodov a rád, ako na to je nespočetne mnoho. Treba si nájsť ten svoj. Jeden typ ponúkam aj ja. Zistila som, že sa to dá docieliť veľmi príjemnou, zábavnou a relaxačnou metódou – maľovaním mandaliek. Ako na to, sa môžete naučiť v on-line kurze MOJA PRVÝ MANDALA, alebo príďte na živé workshopy.

Ako darček a motivácia na začiatok mám pre Vás omaľovánky – tri nádherné s energiami roku 2019. Nájdete ich v e-booku ZDARMA: L ÁSKA – HOJNOSŤ – VZŤAHY.

Janka Šipeková
Som VEDOMÁ žena s dlhoročnými skúsenosťami s organizovaním podujatí a s kľúčikom od zázračnej skrinky s korením človečenstva. Tvorím slovom, píšem básne, maľujem mandaly a učím, ako a prečo máme mandalkovať spolu. Inšpirujem ľudí, ako premeniť akúkoľvek situáciu na výnimočný zážitok. Naučím to aj vás - presvedčte sa sami ... Viac o mne si prečítajte TU>>
Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobné údaje budú použité iba pre účely spracovania tohto komentára. Zásady spracovania osobných údajov

  • MANDALKOVANIE j-s-š
  • Mandaly: stiahni ZDARMA

    Zoznámte sa s tromi prekrásnymi autorskými mandalami: Srdce plné lásky, Život v hojnosti a Láskyplný vzťah.

  • eBook SebaVEDOMÁ žena ZDARMA

    Spoznajte 10 praktických krokov k tomu, ako sa stať sebaVEDOMOU a šťastnou ženou.

  • Najnovšie články
  • Kategórie