OSOĽME SI ŽIVOT

O pár dní do našich životov pricupká zajko.

Rok zajaca začína 22.1.2023 a ja odporúčam, privítať ho v dokonale čistom osobnom priestore. So zajačikom sa zrejme nudiť nebudeme. Zajac je hravý, mojkavý, ale aj úskočný – hopsaním zo strany na stranu poriadne rozvíri usadený prach. Aj ten, ktorý nevidíme.

Ide sa o tzv. ENERGETICKÝ PRACH – čiže zvyšky hádok, chorôb, nepohody, ktoré nám sem-tam znepríjemňujú život. Aj keď tento neporiadok nevidíme, je tu. 

Čo s tým ???

OSOĽME SI SI ŽIVOT – A TO DOSLOVA

Ponúkam skvelú radu, ako sa zbaviť týchto energetických fľakov a škvŕn. Existuje jednoduchý a pri tom veľmi účinný prostriedok. KUCHYNSKÁ SOĽ, ktorá je veľmi silný absorbátor negatívnej energie.

Tento očistný proces môžeš opakovať akokoľvek často chceš. Dokonca si môžeš dopriať spánok na soli – čo je už naozaj poriadna sila. Vysvetlenie, o čom to je ako aj postup, ako to urobiť správne som podrobne spracovala v tomto manuáli:

OSOĽME SI ŽIVOT

Účinky sú úžasné – stačí si všímať (najlepšie zapisovať), čo sa mení, ako sa cítiš, čo nové prichádza do života. Budem rada, ak mi dáš o svojich zážitkoch vedieť. 

AKÉ ĎALŠIE „ZÁZRAKY“ SA DAJÚ POMOCOU FENG SHUI ROBIŤ?
Nie len soľou, ale napr. úpravami v priestore, zmenou oblečenia, či vytvorením ochranného amuletu v podobe MANDALY pre tento rok a pod., môžeme zharmonizovať svoj byt, pracovisko, či akýkoľvek priestor v ktorom žijeme. Funguje to, či tomu veríme, alebo nie. A preto je dobré vedieť tieto postupy. Veľa zaujímavých informácií a tipov sa dozvieš, ak


SA ZÚČASTNÍŠ on-line STRETNUTIA

POZOR! Prihlás sa včas, aby ťa príchod zajačika neprekvapil!

Teším sa – bude to zábavné, interaktívne a inšpirujúce 🙂

autor: j-s

Janka Šipeková
Som VEDOMÁ žena s dlhoročnými skúsenosťami s organizovaním podujatí. Mám v rukách kľúčik od zázračnej skrinky s korením človečenstva. Tvorím slovom, píšem básne, maľujem mandaly a učím ich tvoriť. Venujem sa veľa kreatívnym projektom, vedúce do hĺbky duše. Inšpirujem ľudí, ako premeniť akúkoľvek situáciu na výnimočný zážitok. Viac o mne si prečítajte TU>>
Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobné údaje budú použité iba pre účely spracovania tohto komentára. Zásady spracovania osobných údajov