OSOĽME SI ŽIVOT

TIGER rozvíri prach, ktorý ani nevidíme.

JE TUdnes o polnoci vošiel do nášho sveta.


Nudiť sa s ním rozhodne nebudeme. Tiger je divý, statočný, nespútaný, akčný. Urobí v našich životoch poriadny vietor – o tom niet pochýb. No a vietor následne rozvíri všetok neporiadok. Aj ten, ktorý nevidíme.

Ide sa o tzv. ENERGETICKÝ PRACH – čiže zvyšky hádok, chorôb, nepohody, ktoré nám sem-tam znepríjemňujú život. Aj keď tento neporiadok nevidíme, je tu. 

Čo s tým ???

OSOĽME SI SI ŽIVOT – A TO DOSLOVA

Ponúkam skvelú radu, ako sa zbaviť týchto energetických fľakov a škvŕn. Existuje jednoduchý a pri tom veľmi účinný prostriedok. KUCHYNSKÁ SOĽ, ktorá je veľmi silný absorbátor negatívnej energie.

Tento očistný proces môžeš opakovať akokoľvek často chceš. Účinky sú úžasné – stačí si všímať (najlepšie zapisovať), čo sa mení, ako sa cítiš, čo nové prichádza do života.

Budem rada, ak mi dáš o svojich zážitkoch vedieť. 

AKÉ ĎALŠIE „ZÁZRAKY“ SA DAJÚ POMOCOU SOLI ROBIŤ?
A nie len soľou, ale napr. úpravami v priestore, či zmenou oblečenia a pod., sa môžeš dozvedieť, ak príjmeš


VÝZVU TIGRA 

POZOR! Výzva začína už zajtra !


V tomto zážitkovom tréningovom programe sa budeme venovať aj týmto témam. Okrem toho je denne pripravené:

Už sa tvorí skupina akčných ľudí, ktorí výzvu prijali, ktorí chcú byť pripravení na rok s týmto divým zvieraťom. Verím, že aj TY budeš jej súčasťou.

Teším sa na najbližších 21 dní – bude to zábava 🙂

autor: j-s-š

Janka Šipeková
Som VEDOMÁ žena s dlhoročnými skúsenosťami s organizovaním podujatí a s kľúčikom od zázračnej skrinky s korením človečenstva. Tvorím slovom, píšem básne, maľujem mandaly a učím, ako a prečo máme mandalkovať spolu. Inšpirujem ľudí, ako premeniť akúkoľvek situáciu na výnimočný zážitok. Naučím to aj vás - presvedčte sa sami ... Viac o mne si prečítajte TU>>
Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Vaše osobné údaje budú použité iba pre účely spracovania tohto komentára. Zásady spracovania osobných údajov