CENNÍK MANDÁL

z tvorby Janky Sapietovej Šipekovej

Mandala je najkrajší darček, aký si môžete dopriať.

  • Mandala je energetický žiarič. Platí, že čím väčší obraz, tým silnejšie účinky. Pri výbere veľkosti obrazu zvážte túto informáciu s možnosťami priestoru, kde bude visieť. Pri konzultácii Vám poradím, kde mandalu v byte umiestniť, aby pôsobila čo najintenzivnejšie.
  • S Láskou vytvorím mandalu priamo pre Vás, či pre Vašich blízkych. Osobné mandaly sú vhodné ako originálny darček, na ktorý sa nezabúda. Termín dodania a ostatné detaily vopred prekonzultujeme. 
  • Maľujem mandaly aj rodinné, firemné, tematické - ako napríklad mandala hojnosti, zdravia, nových začiatkov, mandala vášne, cesty duše atď.
  • Hotová mandala je autorské dielo. Každá je iná, každá je unikátna - ku každej je priložený certifikát originality.   
  • BONUS ZDARMA NAVYŠE
    Spolu s mandalou obdržíte aj charakteristiku osobnosti ZDARMA (v hodnote 60€) vypracovanú podľa osobných údajov osoby, pre ktorú budem obraz tvoriť. Opieram sa o súvislosti vychádzajúce z učenia feng-shui, či numerologie.
mandala priemer 45cm
180€
plátno 50x50 cm
partnerská/rodinná +50€
mandala priemer 55cm
220€
plátno 60x60 cm
partnerská/rodinná +50€
mandala priemer 65 cm
260
plátno 70x70 cm
partnerská/rodinná + 50€
mandala priemer 75cm
300€
plátno 80x80cm
partnerská/rodinná + 50€
mandala priemer 85cm
360€
plátno 90x90cm
partnerská/rodinná +50€
mandala priemer 95cm
420€
plátno 100x100cm
partnerská/rodinná +50€

OSOBNÁ CHARAKTERISTIKA

je charakteristiku osobnosti vypracovaná podľa osobných údajov človeka. Pri vypracovávaní sa opieram o súvislosti vychádzajúce z učenia feng-shui, či numerologie. 

 

Osobná charakteristika má čisto odporúčací charakter, je však možné z nej veľmi veľa pochopiť. Odzrkadľuje sa v správaní človeka na úrovni fyzických skúseností, ale aj na základe jeho energetických danností, o ktorých možno ani nevieme. 

 

Takýto "nadhľad" na osobnosť človeka je veľmi užitočný pri sebaspoznávaní, ale aj pri riešení sporov a nedorozumení v partnerských, rodinných a celkovo medziľudských vzťahoch.

 

Každý človek je unikát. Sme jedineční. Koľko ľudí na svete, toľko jedinečnosti. Možno práve preto je tak ťažké pochopiť sa navzájom. Osobná charakteristika nám môže veľa odkryť, ale aj veľa pošepnúť.

 

JE SKVELÉ VEDIEŤ A ROZUMIEŤ.

POTOM JE ĽAHŠIE POCHOPIŤ A TOLEROVAŤ.

OSOBNÁ CHARAKTERISTIKA
60 €
Charakteristiku osobnosti vypracovaná podľa mená, pohlavia a dátumu narodenia.

Spokojní majitelia mandál povedali:

Dnes mi prišla mandala, ktorú som si objednal - je úžasná, jej krása a šikovnosť jej tvorkyne sa nedá opísať ... Moc ďakujem.
Stanislavobjednávateľ osobnej mandaly
Janka, máte dar od Boha. Robiť také krásne veci musí byť úžasné. Myslím, že k tomu človek potrebuje fantaziu, nadanie ... a to vy máte!
Evanávštevníčka stránky
Jeej, super, mandalka je úžasná ... 😊 od včera ma zdobí vaše dielo 😊
Radkaobdivovateľka mojich mandál - jedna z nich vytetovaná na jej tele