cenník osobných a partnerských mandál na objednávku:

mandala priemer 15cm
45€
partnerské mandaly v tomto rozmere nemaľujem
mandala priemer 25cm
80€
partnerská mandala + 30€
mandala priemer 40cm
150€
partnerská mandala +50€
mandala priemer 55cm
220€
partnerská mandala +80€
mandala priemer 85cm
320€
partnerská mandala +100€

Túžite po svojej osobnej mandale? Vyberte si spôsob, ako k nej prísť:

Worskhop maľovania mandál
25 / 55 €
Cena podľa techniky maľovania.
Príďte si sami namaľovať mandalu na workshop, kde dostanete všetko, čo potrebujete k tvorbe. Príjemné prostredie, materiál aj citlivé vedenie - krôčik po kroku až po vytvorenie krásneho umeleckého dielka. Garantujem relax, zharmonizovanie duše a šťastný odchod domov s vlastnou mandalou v ruke.
Osobná konzultácia
80€
Očarila Vás tvorba mandál a chcete sami mandaly kreovať? Pred samotnou tvorbou potrebujete poznať aj prípravnú časť a systém výpočtu. Počas konzultácie dostanete komplexný návod, ako vyrátať hodnoty, ako rozvrstviť mandalu, ako tieto poznatky zakomponovať k jednotlivým energetickým poliam. Budete vedieť priradiť farby, tvary a počty symbolov.
Len výpočet osobných údajov
10€
Ak ste sa zúčastnili workshopu, máte už svoju osobnú mandalu a chcete vytvoriť mandalku aj niekomu blízkemu, pričom nepotrebujete poznať celý systém výpočtu, pošlite mi údaje osoby, ktorej mandalu chcete vytvoriť. Vypočítam Vám osobné hodnoty, priradím farby a určím počty prvkov pre jednotlivé vrstvy mandaly podľa dátumu narodenia, mena a priezviska osoby, ktorej chcete mandalku darovať.
Hotová mandala - na objednávku
od 45,- €
cena podľa veľkosti
S Láskou vytvorím mandalu priamo pre Vás, či pre Vašich blízkych. Osobné mandaly sú vhodné ako originálny darček, na ktorý sa nezabúda.
Termín dodania a ostatné detaily vopred prekonzultujeme.
Cenník mandál na objednávku podľa veľkosti
↑↑↑ pozrite vyššie ↑↑↑

ďalej maľujem mandaly rodinné, firemné, tematické (mandala hojnosti, zdravia, nových začiatkov, sexuálna mandala, mandala cesty duše ... ) - cena po dohode.

MANDALY mi učarovali ... maľujem kade chodím ...