POVEDZ TO MANDALE: téma NOV a jeho tajomstvo

NOV mesiaca prináša očistu, odľahčenie, stratu, prázdnotu, nádych, očakávanie, nové príležitosti, iskru v oku … také podoby môžu mať NOVové energie …

Tak som sa im oddala, vzala do rúk pastely a čistý výkres a s otázkou „Čo pre mňa život chystáš ďalej?“, som začala maľovať mandalu.

Podkladové farby som vyberala so zavretými očami, ďalej už vedome. Snažila som sa príliš nešpekulovať, nekombinovať, snažila som sa namaľovať jednoduchú „jasnovravnú“ mandalu.

No, a vzniklo toto:

mandala „NOVová“ (autor j-s-š)

V polovici tvorby som zhodnotila, že som skončila – vtedy mandalka vyzerala takto:

… ale po cca 5 minútach som musela začať ďalej tvoriť … mandalka ako keby na mňa kričala:

“Toto ale nie som JA! Pokračuj!”

A tak som pokračovala a ešte asi 15 min. som tvorila ďalej. Konečná verzia je obrázok hore. Toto sa mi stáva málokedy, aby na mňa mandala kričala … Bolo to také zvláštne nutkanie, kedy mi hlavou behalo, či to zbytočne „nepreplácam“, či to celé skôr nepokazím. Ale s výslednou podobou som spokojná – naživo je ešte krajšie 🙂

V každom prípade táto augustová NOVová mandalka ma napĺňa silnou presilnou energiou … čím dlhšie na ňu pozerám, tým viac ma dobíja … ako keby mi hovorila:

“Zdvihni hlavu – otoč ju do slnka a ber, čo sa dá. Zober si – cez oči, ústa, srdce … a dávaj ďalej … nasávaj, ber – dobrú chuť ☀️ ”

Rozhovory s mandalami milujem. Vyskúšajte to aj Vy – maľujte mandaly a rozprávajte sa s nimi. Určite Vám odpovedia, pohladia, dajú radu … neviem ako, ale funguje to 🙂 Ak neviete ako na to – naučím Vás to napríklad v on-line programe MOJA PRVÁ MANDALA .  Ak to raz skúsite, už neprestanete ….

S úsmevom a iskrou v oku

j-s-š

 🌟 Jednou z ciest, ako spracovať vnútorné rozladenie je – vymaľovať sa z neho …

🌟 Jednou z ciest, ako sa nezblázniť od šťastia je – vymaľovať sa z neho …

Cieľom je udržiavať si zdravú rovnováhu radostného žitia. Návodov a rád, ako na to je nespočetne mnoho. Treba si nájsť ten svoj. Jeden typ ponúkam aj ja. Zistila som, že sa to dá docieliť veľmi príjemnou, zábavnou a relaxačnou metódou – maľovaním mandaliek. Ako na to, sa detailnejšie učíme napríklad aj na mojich workshopoch. Kým začnete tvoriť vlastné mandaly, skúste to omaľovánkami – tri nádherné s energiami roku 2019 nájdete v e-booku ZDARMA: L ÁSKA – HOJNOSŤ – VZŤAHY.

Janka Šipeková
Som VEDOMÁ žena s dlhoročnými skúsenosťami s organizovaním podujatí a s kľúčikom od zázračnej skrinky s korením človečenstva. Tvorím slovom, píšem básne, maľujem mandaly a učím, ako a prečo máme mandalkovať spolu. Inšpirujem ľudí, ako premeniť akúkoľvek situáciu na výnimočný zážitok. Naučím to aj vás - presvedčte sa sami ... Viac o mne si prečítajte TU>>
Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobné údaje budú použité iba pre účely spracovania tohto komentára. Zásady spracovania osobných údajov

  • MANDALKOVANIE j-s-š
  • Mandaly: stiahni ZDARMA

    Zoznámte sa s tromi prekrásnymi autorskými mandalami: Srdce plné lásky, Život v hojnosti a Láskyplný vzťah.

  • eBook SebaVEDOMÁ žena ZDARMA

    Spoznajte 10 praktických krokov k tomu, ako sa stať sebaVEDOMOU a šťastnou ženou.

  • Najnovšie články
  • Kategórie