MANDALKOVANIE S DEŤMI

projekt ART-mandala studio j-s-š pre deti a teen

Slová účastníkov detských workshopov:

Maľovanie mandál ma ohromne bavilo. Nebaví ma maľovať to, čo sám nechcem. Ale toto je úplne iný level maľovania. Nabudúce opäť pôjdem na tvoj kurz.

Adrien 12 rokovúčastník LUAland tábora

Ste umelkyňa, maliarka a tvoriteľka (ste proste "naj"). Krásne maľujete mandaly.

Lea, 11 rokovúčastníčka detského workshopu

GALÉRIA DETSKÝCH PRÁC

malých účastníkov detských workshopov:

lektorka: Janka Sapietová Šipeková

KDE VŠADE SA DETI MÔŽU S MANDALKOVANÍM STRETNÚŤ? 

máte pár možností, ako ich to naučiť:

MANDALKUJTE s deťmi doma

ON-LINE škola mandalkovania má niekoľko výhod: navštívite ju, kedy Vy máte čas a chuť, k lekciám sa môžete kedykoľvek vrátiť, zopakovať si ich, pripomenúť, nikdy v nej nezvoní a nikdy sa nezatvára. Vojdite do on-line školičky, vyberte si program, ktorý Vám vyhovuje a začnite tvoriť s deťmi priamo u Vás doma ... 

KLIKNI A VOJDI DO ŠKOLY

MANDALKOVANIE na detských táboroch

V čase prázdnin sa s deťmi stretávam na detských táboroch, kde zaraďujeme aj mandalkové workshopy pre deti. Na jednom z nich sme dokonca postavili živú ohrádku z vlastných tiel (65 detí) okolo ruže Malého princa - v tvare mandaly. Slová jedného z malých účastníkov vravia za všetko:

"Maľovanie mandál ma ohromne bavilo. Maľovanie mi nejde a nebaví ma maľovať to, čo sám nechcem. Ale toto je úplne iný level maľovania. Nabudúce opäť pôjdem na tvoj kurz maľovania mandál. Adrien (12 rokov)."

KLIKNI A VYBER SI

ŽIVÉ STRETNUTIA rodičov a detí

Priebežne organizujem živé workshopy, kurzy a víkendové pobyty, kde sa s mandalkami skamarátime naživo, ako s naozajstnými priateľkami. Tieto stretnutia sú nenahraditeľné, pretože voňajú človečenstvom. Osobne vysvetlím, usmerním, poradím ... ostatné je už vo Vašich rukách, ktorým pod citlivým vedením začnete veriť. Tieto workshopy často navštevujú aj rodičia so svojim deťmi. Odídete s krásnym dielom, prekvapení, čo ste to dokázali.

KLIKNI A VYBER SI

VÝCHOVNÉ WORKSHOPY pre školy

Edukačno-zážitkový koncept pre deti Základných škôl.

Projekt je zameraný na kultivovanie potenciálu dieťaťa, na stabilitu emočnej stránky detí, vyladenie sa na momentálny okamih a vedomé precítenie prítomnej chvíle, tvorivú meditáciu a celkové zharmonizovanie osobnosti dieťaťa. V rámci tvorby sa zároveň napájame na skupinovú energiu za pomoci zábavných teambuildingových prvkov, cvičíme jemnú motoriku dieťaťa a snažíme sa objaviť a pomenovať jeho skryté talenty.

KLIKNI A VYBER SI

Takto pracujú moji malí mandalkoví priatelia sami doma - po zakúpení e-bookov, či on-line kurzov:

Mandalkuje celá rodina ...

Práve sa zúčastňujem kurzu Moja prvá mandala. Zatiaľ som sa ešte nedostala k tvoreniu, keďže sa u nás nenachádzalo funkčné kružidlo 🙂. Včera som ho kúpila. Preto som si najprv s deťmi vymaľovala tieto hotové mandaly z E-booku LÁSKA-HOJNOSŤ VZŤAHY.

Zaujímavé bolo pozorovať, aké farby sme si zvolili my so starším synom (13 rokov) - žiarivé,neónové voskovky; a maličký (7 rokov) si išiel po svojom a použil iba žltú, zelenú a fialovú a tá je veľmi zaujímavá. Sľúbila som im, že sa to naučím a potom budeme spolu vymýšľať nové mandaly. Veľmi sa na to teším.
 
Pavlína Bartová