MANDALA GALLERY j-s-š

lektorka: Janka Sapietová Šipeková

prehliadka mandaliek - účastníkov mojich workshopov a kurzov:

PODMIENKY zverejnenia Vašej mandalky v tejto galérii:

❁ pošlite fotku mandaly v dostatočnej kvalite na: sipekova@gmail.com

❁ k fotke napíšte meno autora + názov mandaly

❁ uvítam, ak napíšete aj pár slov, ako sa Vám mandalka tvorila 🙂

Takto pracujú moji mandalkoví priatelia sami doma - po zakúpení e-bookov, či on-line kurzov:

Mandalkuje celá rodina ...

Práve sa zúčastňujem kurzu Moja prvá mandala. Zatiaľ som sa ešte nedostala k tvoreniu, keďže sa u nás nenachádzalo funkčné kružidlo 🙂. Včera som ho kúpila. Preto som si najprv s deťmi vymaľovala tieto hotové mandaly z E-booku LÁSKA-HOJNOSŤ VZŤAHY.

Zaujímavé bolo pozorovať, aké farby sme si zvolili my so starším synom (13 rokov) - žiarivé,neónové voskovky; a maličký (7 rokov) si išiel po svojom a použil iba žltú, zelenú a fialovú a tá je veľmi zaujímavá. Sľúbila som im, že sa to naučím a potom budeme spolu vymýšľať nové mandaly. Veľmi sa na to teším.
 
Pavlína Bartová

CHCETE MAŤ AJ VY DOMA TAKÉTO KRÁSNE MANDALY?

máte pár možností, ako k nim prísť:

ON-LINE ŠKOLA MANDALY

ON-LINE škola mandalkovania má niekoľko výhod: navštívite ju, kedy Vy máte čas a chuť, k lekciám sa môžete kedykoľvek vrátiť, zopakovať si ich, pripomenúť, nikdy v nej nezvoní a nikdy sa nezatvára. Vojdite do on-line školičky, vyberte si program, ktorý Vám vyhovuje a v pokoji domova začnite tvoriť ... 

KLIKNI A VOJDI DO ŠKOLY

ŽIVÉ STRETNUTIA

Priebežne organizujem živé workshopy, kurzy a víkendové pobyty, kde sa s mandalkami skamarátime naživo, ako s naozajstnými priateľkami. Tieto stretnutia sú nenahraditeľné, pretože voňajú človečenstvom. Osobne vysvetlím, usmerním, poradím ... ostatné je už vo Vašich rukách, ktorým pod citlivým vedením začnete veriť. Odídete s krásnym dielom, prekvapení, čo ste to dokázali.

KLIKNI A VYBER SI

TVORBA MANDÁL NA MIERU

Rada a s láskou Vám vytvorím mandalu priamo pre Vás. Objednávky prijímam na osobné mandaly, firemné, rodinné, programové (podporujúce Vami zadaný program), ale aj na návrhy pre tattoo študia, v prípade, že si chcete nechať vytetovať originálnu kerku s energiami Vašej madaly. Kontaktujte ma a dohodneme detaily.

UKÁŽKA MOJEJ PRÁCE + CENNÍK