pobytový LUAland 2019

VESMÍRNE DOBRODRUŽSTVO s Malým princom

pre deti od 5 do 14 rokov

PRIHLÁŠKA LUAland 2019 + VYSTAVENIE FAKTÚRY
  • Hľadáte pre svoje deti spoľahlivý a zároveň výnimočný detský tábor?
  • Je pre Vás dôležité, aby išlo o profesionálny tábor a aby mal organizátor dlhoročné skúsenosti s realizáciou táborov pre deti? 
  • Chcete, aby Vaše deti zažili programom nabité dni od rána do večera?
  • Potrebujete zabezpečiť svojim deťom počas letných prázdnin ozdravný typ tábora s pobytom v prírode a na čerstvom vzduchu?
  • Vyberáte si kvalitný tábor a dôraz dávate na prírodné prostredie a sofistikovanú programovú ponuku?

V TOM PRÍPADE STE NA SPRÁVNYCH STRÁNKACH !!! 

☀︎ ☀︎ ☀︎ ☀︎ ☀︎

Deti sa do našich táborov rady vracajú, pretože, ako samé tvrdia

... LUAland je krajina detských snov ... 

LUAland 2019

VESMÍRNE DOBRODRUŽSTVÁ s Malým princom

O TÉME TÁBORA:

Skvelý nadčasový príbeh pre vybudovanie správnych hodnôt a morálnych zásad pre deti. Úvahami v príbehu sa deti naučia nájsť pravý a pritom tak jednoduchý zmysel života. Deti spoločne s Malým princom budú putovať po vesmíre, navštevovať rôzne planéty, zažijú skutočné priateľstvo aké mal Malý princ so svojou líškou. Tajomstvo čistého srdca spoznajú pri starostlivosti o ružu, dobrodružné povahy čaká oprava lietadla, výprava k sopke a čitať tajomné odkazy od letca zvládnu všetci spoločne. Odpočinok si doprajú pod obrovskými baobabmi, naučia sa čitať súhvezdia a pohybovať v nekonečnom vesmíre. Šikovné ruky nájdu využitie pri zostavení krabičky pre barančeka, alebo pri výrobe rakety.  S líštičkou vytvoríme prekrásnu vesmírnu obriu mandalu. Niektorí si dokonca skúsia aké je to byť biznismanom alebo lampárom. Cieľom všetkých kamarátov Malého princa bude nájsť mu nový domov a teda planétku, kde bude môcť bývať a žiť.

Súčasťou programu tábora bude aj pobyt v planetáriu !!! Priamo na našu planétku na Huty dorazí mobilné planetárium a krásu vesmíru uvidíme v 3D vesmírnej kupole.

Ako postupovať pri rezervácii miesta na tábor?

1/ kliknite na tlačítko "PRIHLÁŠKA na LUAland - VESMÍR", vyplňte ju a odošlite.

2/ Následne vypíšte objednávkový formulár. !!!POZOR!!! do poznámky uveďte meno dieťaťa - toto je dôležité najmä pri súrodencoch!!!

3/ Prihláška je platná až po zaplatení zálohy 110€. Zálohová faktúra vám bude automaticky vystavená po vyplnení objednávkového formulára a zaslaná na Váš mail.

4/ Následne prosím uhraďte zálohovú platbu. Týmto bude Vaše dieťa riadne prihlásené na náš detský letný tábor a my Vám garantujeme, že s nami prežije leto, na ktoré sa nezabúda 😎

☀︎ ☀︎ ☀︎ ☀︎ ☀︎

Pri súrodencoch prosím vyplňte prihlášku a zrealizujte zálohovú platbu ZA KAŽDÉ DIEŤA ZVLÁŠŤ !!! Zvýhodnenú cenu a zľavu 5€/na dieťa si uplatníte priamo pri príchode na tábor.

Zvyšná suma 105 €  za pobyt a doplatok 17€ na doplnkový program sa platí priamo na mieste pri príchode na tábor.

☀︎ ☀︎ ☀︎ ☀︎ ☀︎

➡ !!! ZĽAVY !!! ⬅

☞ ZĽAVA SÚRODENCI: 5€ na každé dieťa

☞ ZĽAVA SKUPINA: pri počte min. 8 detí zľava 8€ na dieťa - hromadné prihlásenie hláste vopred: 0918 492 073 !!!

ZĽAVY sa nedajú kombinovať.

CENA POBYTU:

215€  

(+ doplatok 17 € na výlety a doplnkový program)

V cene je 8 dní zábavy a dobrodružstva v krásnom prostredí na pomedzí Liptova a Oravy, ubytovanie v izbách školy v prírode (sociálne zariadenie na chodbách), 5x denne strava, neobmedzený pitný režim, komplexné personálne a materiálne zabezpečenie táborových aktivít. 

LUAland 2019 sa bude konať v zrekonštruovanej budove Školy v prírode Huty v prekrásnej prírode Západných Tatier, Chočských a Skorušinských vrchov. Areál je plne vybavený a vhodný na akcie tohto zamerania, konajú sa tu školy v prírode a pod. Je ako stvorený pre realizáciu všetkých programových zámerov našeho tábora. Už teraz sa tešíme na to, ako sa v júli 2019 zmení na planétu, z ktorej budeme spolu s malým princom každý deň putovať vesmírom a objavovať nepoznané svety ...

Počet účastníkov v jednotlivých turnusoch je obmedzený, preto neváhajte a prihláste sa čím skôr 🙂

Nezabudnite, podľa nového zákona, zavedením príspevku na rekreáciu zamestnancov spadajú do tohto aj letné tábory pre Vaše deti a zamestnávateľ Vám poskytne príspevok vo výške až 55% z ceny tábora! Informujte sa u svojho zamestnávateľa. Hovorí o tom Zákon č. 311/2001 Z. z. Zákonník práce, v osobitnom § 152a.

PRIHLÁŠKA LUAland 2019 + VYSTAVENIE FAKTÚRY

LUAland - videoupútavky:

REFERENCIE - povedali o LUAlande:

Ste úplne dokonalí ľudia, ktorí obohatili veľmi život našich detí ... a to čo zažili na táboroch LUAland, bude putovať s nimi celým ich životom... ĎAKUJEME

Andrea Naništovámatka Laury a Peťka - stálych účastníkov LUAland táborov.

ĎAKUJEME, robíte to čím ďalej tým lepšie. Naše deti majú z Vašich táborov krásne zážitky a čerpajú z nich celý ďalší rok.

Marta Šimovcovámatka Šárky a Elišky - niekoľkonásobných účastníčiek LUAland táborov.

Veľká vďaka, Miško je veľmi spokojný a šťastný a už sa teší na ďalšie spoločné chvíle strávené v LUAlande.

Viktória Šurinovámatka Michala - skalného účastníka pobytových aj prímestkých LUAland táborov

Ja sem chodím kvôli tomu, že je tu každý rok super zábava a dobrý kolektív.

Bastík Ondrušstály účastník LUAland táborov

Dcérke sa u vás veľmi páčilo. Najprv do tábora nechcela ísť, no nakoniec bola nadšená, a vraj pôjde aj nabudúce. Takže pri ďalšej organizácii s nami môžte počítať. Ďakujeme veľmi pekne celému kolektívu za perfektne odvedenú prácu.

Alžbeta matka malej účastníčky detského letného tábora LUAland

Ostatní sa od Vás môžu učiť ... ĎAKUJEME !!!

Ingrid Gaborovámatka pravideľnej účastníčky LUAland táborov

Najlepšia reklama je spokojnosť účastníkov našich LUAland táborov.

Pozrite si, čo o nás povedali niektorí rodičia, ale aj malí LUAlanďáci:

To je náš skvelý tábor !!!