cyklus workshopov pre šťastný život

ZÁVEREČNÉ SKÚŠKY I. semestra

  • ohýbanie roxorových tyčí silou myšlienky
  • odovzdávanie polročných vysvedčení absolventkám I. semestra
chcem chodiť na ŠHpD s Miriam

PREHĽAD LEKCIÍ ŠHpD II. SEMESTER:

PREDSTAVIVOSŤ:

19. marec 2018 o 19:00 (logika ťa dostane z bodu a do bodu B - predstavivosť všade)

🍀

SOM KAMARÁT SO SVOJIM TELOM:

16. APRÍL 2018 o 19:00 (TELO - ako milovať "vozíček" pre svoju dušu)

🍀

LEKÁRNIČKA V HLAVE: 

21. MÁJ 2018 o 19:00 (ako si pomocou myšlienok vyliečiť všetky boľačky na tele aj na duši)

🍀

sebaVEDOMIE a sebaLÁSKA: 

18. jún 201á o 19:00 (ako si cez tieto hodnoty zabezpečiť šťastný život plný lásky a hojnosti)

🍀

 

ROZVRH HODÍN

19.3. Predstavivosť // 16.4. Som kamarát so svojim telom // 21.5. Lekárnička v hlave // 18.6. sebaVEDOMIE a sebaLÁSKA

CENA ŠHpD

CENA 1 workshopu je 11,11 € // pri kúpe permanentky je cena iba 7,77 € // PERMANENTKA na 4 workshopy stojí 31 € >>> kúpou ušetríte 13,50€

VYSVEDČENIE

Absolvent ŠKOLY HROU pre DOSPELÁKOV bude kvalifikovaný pre šťastný a radostný život. Bude schopný vedome ovplyvňovať svoju realitu a obdrží certifikát, ktorý ho oprávňuje šíriť okolo seba lásku a pohodu.

rezervujem si miesto v ŠKOLE HROU pre DOSPELÁKOV

Podrobne o jednotlivých workshopoch:

PREDSTAVIVOSŤ

Logika ťa dostane z bodu A do bodu B. Predstavivosť všade. (Albert Einstein)

Či už chceme zlepšiť naše vzťahy, využívať zákon príťažlivosti na zhmotňovanie, alebo dosiahnuť stanovené ciele, potrebujeme k tomu predstavivosť. 
Dokázať si predstaviť čokoľvek, aj veci,ktoré ste nikdy v realite normálnym zrakom nevideli. Vidieť vnútorným zrakom veci, ľudí, situácie, ktoré ešte v našej realite neexistujú. 
To je schopnosť, ktorú máme všetci. Čím lepšia predstavivosť, tým krajší život. 
 
Na tejto lekcii školy hrou pre dospelákov budeme prakticky trénovať a rozširovať svoju predstavivosť. Aby sa nám zhmotňovalo ako na počkanie, aby sme mali skvelé vzťahy a prichádzalo nám do života presne to, čo si prajeme.

SOM KAMARÁT SO SVOJIM TELOM

Telo je domček pre dušu

A tento domček nás vie na našej ceste životom podporiť, alebo brzdiť. Zvlášť ženy často nemajú rady svoje telo, vidia jeho chyby a nedostatky, nedokážu milovať každú časť svojho tela…. aj s tými “chybičkami a nedostatkami”. 

Na tomto workshope sa naučíme milovať svoje telo a ono nám to 100násobne vráti späť!

LEKÁRNIČKA V HLAVE

Každá choroba je v hlave. Už ste počuli túto hlášku? Je to úplná pravda. Každá choroba najprv vznikne v mysli, a posiela nám výstražné znamenia, kým sa naplno prejaví v tele. 

Keď pochopíme princíp - ako to funguje, dokážeme počuť výstražné znamenia. Potom žiadna choroba nemá šancu prejaviť sa. Vždy ju zachytíme skôr, ako dokáže prísť do našej fyzickej prítomnosti.
 
Na tejto lekcii si ukážeme, ako to urobiť prakticky, ako sa môžu prejavovať výstražné znamenia, a ako ich s láskou poslať do hája. A tiež - čo urobiť, ak už sa choroba prejavila. Ako si pomocou myšlienok vyliečiť všetky boľačky na tele aj na duši.

sebaVEDOMIE

a sebaLÁSKA

Predstav si, že vnútri tvojho ja je veľký kotlík s názvom Sebaláska. Ak je kotlík plný, máš dostatok lásky k sebe, ale aj lásky k druhým. Môžeš rozdávať lásku na všetky strany. A máš aj dostatok sebavedomia, vieš kto si. Si úplne ukotvený v sebe. Ak máš kotlik sebalásky plný, žiadna života búrka ťa nedokáže rozhodiť. Žiadny vietor, ktorý príde z ktorejkoľvek strany, ťa nezlomi. 

Ukážeme si, ako si svoj sebaláskavý kotlík dokážeme naplniť a udržiavať neustále plný…a kopec inýh vecí.

Načo je to dobré? No predsa preto, aby ste mali šťastný život plný lásky a hojnosti.

Niečo o projekte, niečo o lektorke

Miriam ŠTOLFOVÁ je expertka na vedomú kreativitu. V našom centre FUN FABRIC s ňou v minulosti prebehlo už niekoľko úspešných seminárov - ako napr. cyklus Finančná mágia a Škola sebalásky, semináre Odkazy z neba, Stop strachom, či beseda o pobyte v tme.

Od septembra 2017 sme s Miriam pripravili nový cyklus, ktorý sme poňali rozprávkovo - pretože život je hra, aj keď to často tak nevyzerá. Ak sa dokážeme na ťažké chvíle pozrieť s odstupom a nadhľadom, ak to všetko okolo nás neberieme až tak príliš vážne, ak sa necháme poučiť z múdrosti rozprávok, môžeme prechádzať životom s úsmevom a iskrou v oku. Potom všetko ide ľahšie.

Miriam to vie perfektne vysvetliť, naučiť, nacvičiť a realizovať. Nechajme sa teda viesť a naučme sa v ŠKOLE HROU pre DOSPELÁKOV byť opäť ako deti ...

POVEDALI

účastníčky predchádzajúcich worskhopov a seminárov s Miriam:   

Finančná mágia s Miriam je jednoducho MAGICKÁ. Výsledky prichádzajú ako lusknutím prstov. Miriam ma naučila, že dostať od života to čo chceme je HRA. Dlho som túto hru nedokázala hrať. Naučila som sa milovať peniaze, mať k nim pekný vzťah a neodháňať ich od seba. Úspech sa začal prejavovať na drobnostiach, po nejakom čase som si do dvoch dní dokázala zhmotniť nový telefón a v závere nášho stretávania na Finančnej mágii som Miriam oznámila, že sme konečne po siedmych rokoch našli a zaplatili pozemok na mieste snov a čoskoro tam bude stáť náš Nový dom. Pre mňa dôkaz toho, že keď sa človek otvorí, tak hojnosť si k nemu cestu nájdu. Preto ak máte pocit, že to u Vás neprúdi tak ako by ste chceli, odporúčam Miriam a jej semináre. Viac o Lenke nájdete TU: http://www.lenkahalasova.sk

Lenka Halásováautorka "Môjho diára"

Semináre s Mirkou u Janky vo Fun Fabric sú úžasné.Veľa pozitívnej energie, prenádherné stretnutia a ľudské osudy. Oddych, zábava, úprimnosť, ľudskosť a hlavne nový štart pre každého účastníka. Ja som po týchto stretnutiach vždy nabitá novou energiou, novými poznatkami a hlavne oddýchnutá, s hlavou plnou nových veci na zamyslenie. Milujem tieto stretnutia a milujem aj Vás Mirka a Janka. Za všetko veľmi pekne ďakujem. Všetkým odporúčam z úprimného srdiečka takéto nezabudnuteľné zážitky a stretnutia.

Zlatka Šimováslužby

Seminare s Mirkou mi dali neskutočne veľa. Práve tu sa začala moja cesta za sebapoznaním, sebalaskou, hojnosťou a pochopením toho, čo je v živote podstatné. Som jej vďačná, že otvorila diverka do mojej duše a ukázala mi ako poznať seba a zároveň sa priblížiť k druhým, ako vnímať hojnosť a pritiahnuť si ju do života, ako si začať plniť sny a tajné túžby. Boli sme na jej seminároch ja aj manžel a vždy nás dokázala nabiť pozitívnou energiu a radosťou do života. Takže za mňa velikánske Ďakujem a teším sa na ďalšie 😉 Viac o Lenke nájdete TU: http://lenkaleskova.sk

Lenka Leškováfyzioterapeutka

ROZPRÁVKOVÉ HÁDANKY

pre pobavenie aj poučenie

Hrajte sa s nami a odpovedzte na všetkých 5 rozprávkových hádaniek. Pre jedného hádača máme rozprávkové prekvapenie.

5 správnych odpovedí pošlite na: sipekova@gmail.com spolu s Vašimi kontaktými údajmi:

(meno, mail, telefónne číslo)

🌟 možno ten šťastlivec budete práve Vy 🌟

Rozprávková hádanka ŠHpD č.1:

Rozprávková hádanka ŠHpD č.2:

Rozprávková hádanka ŠHpD č.3:

Rozprávková hádanka ŠHpD č.4:

Rozprávková hádanka ŠHpD č. 5:

Dobrá správe pre "cezpoľných":

A teraz si hovoríte: Toto je skvelý program!!! Škoda, že je FUN FABRIC Liptovský Mikuláš tak ďaleko. Nemáte niečo aj pre nás - z iných končín?

POSLEDNÉ ČLÁNKY BLOGU

V týchto článkoch je kus môjho srdca. Verím, že sú pre mnohých inšpiráciou.

ĎAKUJEM za reakcie, zdieľanie, komentáre.

Janka Šipeková

nie len prvomájová BOZKávačka

Dievčatá, nebojte sa - neuschneme, ak sa to nepodarí na 1. mája! Mojich 5 rád, ako na to:…

Celý článok

TAJOMSTVÁ SLNEČNÝCH HODÍN

Slnečné hodiny na veži to nevyzvonia. Prešla tu niekde popri mne chvíľa tajno-zvodná ... Mesačný svit, je…

Celý článok

Vitaj havo! Vitaj rok ZEMSKÉHO PSA

Kto miluje psíkov, určite sa teší. Prichádzajú energie tohto stvorenia: prítulné, verné, spoľahlivé, oddané, pravdivé, lojálne, kamarátske,…

Celý článok

KONTAKT

Chcete zorganizovať nejaký event a neviete ako na to?

Máte nové podnety, nápady, návrhy a neviete, ako ich zrealizovať?

Potrebujete zdieľať informácie, hľadáte možnosť spolupráce?