S A L S A

CUBANA

SALSA CUBANA

  • Párová kubánska salsa pre začiatočníkov
  • Zabudnite na starosti v rytme latinskej hudby
  • Pre všetky vekové kategórie a nadšencov
  • Tančiareň v pomalom tempe s animáciami

DRESS CODE:

  • Čokoľvek, v čom sa cítite pri tanci pohodlne príjemne. Keďže salsa je horúci tanec, tričko na prezlečenie a malý uterák sú dobrými pomocníkmi.
  • Obuv: Bežná civilná obuv so svetlou podrážkou.

  • Pre dámy: Topánky na podpätku sú vítané, musia však mať chránič podpätku.  

S A L S A

CUBANA

podrobné info:

Priaznivcom latino hudby ponúkame 8-týždňový kurz kubánskej salsy. Naučíte sa základný krok, ako viesť partnerku, jednoduché otočky, ale aj jednoduché, no efektné figúry so širokým využitím. Tanečené zručnosti, ktoré nadobudnete v našom kurze, máte možnosť praktizovať počas tančiarne, kde hrá hudba prevažne v pomalšom tempe, určenom práve pre začínajúcich tanečníkov salsy. Táto bude v polovici a na konci kurzu. Navyše všetko, čo sa v kurze naučíte, využijete na ktorejkoľvek zábave, party, či plese.

Tanec je plnohodnotnou náhradou fitka. Je spoločenskou udalosťou, pri ktorej máte možnosť spoznať nových ľudí. Dáva vám  možnosť stať sa súčasťou komunity ľudí na celom svete, ktorých spája chuť tancovať a baviť sa (bez ohľadu na vek).

Keďže salsa je párový tanec, kurz je určený pre páry. Tanečný partner nemusí byť ten istý ako životný partner J. Neváhajte zavolať kamaráta/kamarátku, suseda/susedu alebo kohokoľvek, kto sa chce naučiť tancovať salsu. Prihlásiť sa môžete aj v prípade, že momentálne nemáte tanečného partnera. V takomto prípade si dovoľujeme pred začatím kurzu regulovať počet mužov a žien, aby ste mohli tancovať v pároch. O potvrdení vašej účasti v kurze budete včas informovaný. 

Zažite latino atmosféru prostredníctvom stále obľúbenejších tanečných a hudobných štýlov, medzi ktoré patrí aj salsa, bachata, merengue či reggaeton.

TERMÍNY

Tancujeme pravidelne každý utorok (okrem sviatkov a prázdnin) o 18.30 v útulnom prostredí FUN FABRIC Liptovský Mikuláš.

CENA

JEDNORAZOVÝ VSTUP: 4€. PERMANENTKY: pri kúpe permanentky na 8 vstupov je cena 3€/vstup. Cena permanentky je teda 24€ a vy ušetríte 8€.

INFO

Prihláste sa prosím vopred. Vaša prihláška je záväzná. Tešíme sa na Vás!!!

chcem sa prihlásiť na SALSA CUBANA vo FUN FABRIC

niečo o inštruktorovi

Martinovi VOZÁROVI

Maťo je vášnivým tanečníkom už od detstva. Tancu dal prednosť dokonca aj pre futbalom.

Má na konte viaceré úspechy. Je dvojnásobný majster Slovenska a Čiech vo formáciách spoločenských tancov, slovenský vicemajster exhibícii v latinsko-amerických tancoch, lektor 3. triedy, vicemajster Európy kubánskej salsy vo formácii Rueda de Casino z roku 2016.

So salsou sa prvýkrát stretol počas vysokej školy na latino party a od vtedy je jeho srdcovkou. Prvé kurzy absolvoval v Bratislave v renomovanej tanečnej škole, učil sa od najlepších tanečníkov a zahraničných inštruktorov, napr. Leon Bembo “el rumbero“, Gregory Campillo a Jessica Diaz, Hamidine Thiam a ďalší. Pravidelne sa zúčastňuje slovenských a európskych kongresov salsy, bachaty, či ruedy, aby vám priniesol najčerstvejšie trendy a novinky v salse.