Talk show

Janky Šipekovej

vo FUN FABRIC Liptovský Mikuláš

... s osobnosťami známymi, ale aj neznámymi, ale unikátnymi ľuďmi.

Čo vlastne je

"MOJE ZRKADLENIE"?

Je to hodinka - dve môjho života strávená s ľuďmi, s ktorými mi je ľúto rozprávať sa osamote, pretože z ich úst "perly padajú". A preto sa s nimi rozprávam verejne.

... a zrkadlíme do priestoru a času tento vzácny pokrm pre dušu ...

V útulnom prostredí, s fajn náladou, pohodovou atmosférou ... nikto nás nekontroluje, nikto nemeria čas, nikto necenzuruje scenáre ... je to prosto programček, ktorý si tvorím spolu s mojimi vzácnymi hosťami ... a príde vždy ten, kto má prísť ... ak budete pri tom aj Vy, poteším sa

Janka Šipeková

 🌼 FUN FABRIC LIVE SHOW  🌼

p o z ý v a m e :

Najbližšie sa zrkadlíme s ...

 🌼  čo už ste nestihli   🌼

⇣⇣⇣ z minulých ZRKADLENÍ ⇣⇣⇣

Zrkadlenie s Editou RADOJA Jónyovou bolo plné Čarovníc … Jedno z najsilnejších hlbokých stretnutí vo FUN FABRIC. Bolo ženské, poučné, zábavné ... Rozprávali sme sa o slovanstve ako takom, o sile rodu a význame vyvážených pozícií muž - žena. 

S Editkou sa stretneme na dvojdňovom seminári, kde nás naučí celý systém cvičenia slovanskej jogy - tzv. Čarovníc - stojaca voda. Je to ucelený systém nielen cvičenia, ale životného postoja,  podľa princípov múdrych slovanských žien - našich babičiek, postavený do dnešnej doby modernej zdravej a rozkvitajúcej Ženy.

Nenechajte újsť stretnutie s touto zaujímavou Ženou. 

Slovanská Žena, terapeutka, folkloristka, tanečníčka, šíriteľka slovanskej jogy - cvičenia slovanských Čarovníc 

Edita RADOJA Jónyová

Slovenský ekológ, aktivista, režisér, autor kníh o ochrane prírody, dokumentarista, scenárista, cestovateľ

Erik BALÁŽ

bol hosťom marcového Zrkadlenia.

Paľko Barabáš pozýva ☞

Slovenský režisér, dokumentarista, scenárista, cestovateľ

Pavol BARABÁŠ

Bol hosťom novoročného Zrkadlenia. S týmto inšpiratívnym mužom sme prenesli na nepoznané miesta našej krásnej Zeme, cez jeho príbehy a zážitky sme sa priblížili kultúre a životu iných národov, vystúpili sme na končiare našich prekrásnych Tatier prostredníctvom filmového zážitku vytvoreného dušou tohto zaujímavého človeka.

Rozprávali sme sa o všetkom možnom zo života Paľka Barabáša ... a padali perly ...

ĎAKUJEME Paľko - bolo to úžasné ...

videopozvánka

od Miška Barbiera:

Traja majstri sveta vo fitness

Ella Franková

Dominika MULTÁŇOVÁ

Michal BARBIER

boli hosťom novembrového Zrkadlenia. Prvýkrát moderátorka Janka Šipeková spovedala až troch hostí s rovnakou témou ... každý z nich však úplne iný. Iný príbeh, iný charakter, iný život ... čo ich spája? Fitness šport a neopísateľný pocit najlepšieho športovca na svete ... Neobyčajný večer s neobyčajnými ľuďmi ... rozprávali sme sa nie len o tomto športe, ale aj o živote každého z hosti. O ich krásnom úspechu, ale aj o slabinách, prehrách, o ich snoch a o tom, v čom spočíva šťastie človeka.

Odborníčka v oblasti etikoterapie, milá dáma, jemná duša 

Beátka HLOHOVSKÁ

bola druhým hosťom júnového Zrkadlenia. Bea je výnimočný človek. Je jedna zo zakladateľov Univerzity vedomého života, majsterka v etikoterapii, poradkyňa v oblasti zdravého životného štýlu a láskavá učiteľka. Žena s dlhoročnou praxou v oblasti pedagogiky, liečiteľstva, psychotroniky, numerológie, alternatívnej psychoterapie, poradenstva a etikoterapie. Janka Šipeková ju s úctou a pokorou oslovila a Beátka s láskou a radosťou pozvanie prijala ... V Zrkadlení dvoch žien sme sa stali súčasťou tohto odrazu. Pretože všetko so všetkým súvisí. Aj tento večer bol o vzájomnom prepájaní sa a splývaní ...

V júni sme mali až DVE ZRKADLENIA!!! Prvým hosťom júnovej talkshow bol jojkárska hviezda - redaktor spod Tatier, niekoľkonásobný držiteľ OTA, dobrodruh, cestovateľ, autor knihy Z Tatier, milovník našich krásnych veľhôr, atraktívny a bezprostredný

Jožo KUBÁNI

Jožo je známy tým, že pri natáčaní reportáží je schopný zájsť až na pokraj svojich síl. Prináša reportáže z tých najnedostupnejších miest Slovenska. Tentokrát však prišiel do útulného a hlavne bezpečného prostredia FUN FABRIC, kde ho vyspovedala Janka Šipeková. Priestor dostali aj zaujímavé spoty, videá a prezentácia jeho novej knihy Z Tatier. O tom, že toto stretnutie bolo viac než zaujímavé, živé a farbisté, netreba pochybovať ... 

Takéto bolo ZRKADLENIE s Paľkom HIRAXOM Baričákom:

V aprílovom ZRKADLENÍ bol prozaik, poet, bloger, textár, vydavateľ, hudobník, motivátor, cestovateľ, inšpiratívny muž a vedomý človek 

Pavel HIRAX Baričák

Pre časť mladej generácie je Hirax človek hlásajúci konanie dobra ako základný bod ľudskej existencie prirodzeného rastu smerujúceho k vysokotónovej bytosti a objavenie Boha v sebe samom, ignorujúci pritom všetky strachy, cirkvi a zákony mysliac nesebecky na to jediné, kvôli čomu sme tu: VLASTNÉ ŠŤASTIE; pre iných rocker a textár už dlhé roky pôsobiaci v slovenskom hardcorovo-punkovom a metalovom undergroundovom svete meniaci sa na pódiu na blázna s elektrickou gitarou v ruke; pre niektorých vydavateľ a biznismen; pre iných cestovateľ, fotograf, filozof a autor podivnej prózy, temnej aj lyrickej poézie, spoločenských glos či cestopisov; pre blízke okolie priateľov veselý chameleón meniaci sa podľa okolností z tvrdého profesionálneho workoholika na citlivú bútľavú vŕbu. Pre ostatok sveta úplné a veľké NIČ. Našťastie.

Pre nás v Zrkadlení - úprimný a múdry človek, ktorého Janka vyspovedala krížom-krážom a on svojou múdrosťou a čarom osobnosti a úprimnými odpoveďami oslňoval prítomných presne ako jeho tričko. Odchádzali sme všetci nabití takou radosťou, ktorá sa nedá opísať ... to sa iba žije ... ĎAKUJEM ti Paľko z celého srdca za krásny večer vo fabričke ❤️

Takéto bolo ZRKADLENIE s

Ďurim Hnilicom:

Vo februárovom ZRKADLENÍ bol hosťom Janky Šipekovej

Juraj HNILICA

Juraj začal spievať ešte ako malý, keď mal 9 rokov. V roku 2001 spolu s kamarátmi Michalom Kulichom a Jánom Lichnerom založili kapelu Bačova fujara. Ďuri bol hlavným skladateľom a textárom kapely. Počas svojej hudobnej kariéry spolupracoval na rôznych projektoch a bol členom kapiel Horská Chata, Editor, Problém, Nothing. Úzko spolupracuje so spisovateľom Pavlom „Hiraxom“ Baričákom - ako hudobný hosť jeho čítačiek.

V roku 2014 sa rozhodol pre sólovú dráhu a v tom istom roku uzrelo svetlo sveta EPčko s názvom „Dovoľte mi predstaviť sa Vám“, ktorý bol odrazovým mostíkom jeho ďalšieho pôsobenia. Najnovšie sa teší z novučičkého albumu SLNEČNÝ, ktorý nahral s vynikajúcimi hudobníkmi, s ktorými momentálne pripravujú veľké koncertné turné.

Okrem hudobnej sféry nám Ďuri mal čo povedať aj ako človek. Jeho pozitívne vyžarovanie, húževnatosť a neutíchajúca energia nás doslova prevalcovala ... Názov nového albumu "Slnečný" je výstižným odrazom jeho osobnosti. 

Sme radi, že do FUN FABRIC 4.2. zavítal SLNEČNÝ Ďuri Hnilica 🌞

Takéto bolo ZRKADLENIE s Viktorom Beránkom:

V prvom ZRKADLENÍ v roku 2018 Janka Šipeková privítala vzácneho hosťa

Viktora BERÁNKA

Pán Beránek je dlhoročný chatár najvyššie položenej tatranskej Chaty pod Rysmi. Zároveň je to aktuálne najstarší aktívny vysokohorský nosič. Najmä však je to človek s veľkým srdcom a skvelý rozprávač.

Okrem pôsobivého rozprávania sme si pozreli aj krátky film o horských nosičoch a živote na tatranských končiaroch. Večer to bol neobyčajný, charizma tohto pána zasiahla všetkých zúčastnenými, o čom svedčili slova vďaky a uznania. Preplnená FUN FABRIC sa tešila takejto bohatej účasti a diváci sa tešili z neobyčajného zážitku, ktorý sme im s Viktorom ponúkli.

Pre tých, ktorí s nami neboli, sme opäť pripravili zostrih najzaujímavejších momentov - v priloženom videu. Tešíme sa na ďalšie stretnutia a Zrkadlenia s takými krásnymi ľuďmi, ako je Viktor Beránek ...

Takéto bolo ZRKADLENIE s Jankom SVETLANOM Majerčíkom:

V októbri bol hosťom Môjho ZRKADLENIA

Janko SVETLAN Majerčík

PIESŇODARCA - spevák, textár, skladateľ, pesničkár, Slovan, krásny ČLOVEK, kamarát.

"Dávno som pochopil, že nie som svetlo a ani jeho zdroj.
Ale svetlo, pravda a poznanie tu je a na mnohých, tmavých miestach zasvietia, keď ich tam odrazím." povedal Janko.

Moje ZRKADLENIE s Jankom SVETLANOM Majerčíkom bolo hrejivé, úsmevné a láskyplné - presne také, aký je hosť. Odzrkadlili sme kúsok jeho duše do priestoru, aby rozosvetlila každého, kto prišiel pozrieť a popočúvať ... nádherné piesne nášho liptovského piesňodarcu Janka

 

Takéto bolo ZRKADLENIE s Jožom Pročkom:

Pozvanie do Môjho ZRKADLENIA 24. septembra prijal

Jožo PROČKO

večný optimista, herec, majster improvizácie, humorista, zabávač, moderátor, spevák, podnikateľ ... a najmä nekonečná studnica zábavy a skvelých nápadov.

 

Takéto bolo ZRKADLENIE s Braňuškom Jobusom:

s týmto pánom to začalo:

v prvom Mojom ZRKADLENÍ Janka Šipeková privítala

Braňuška JOBUSA

hudobníka, spisovateľ, speváka, organizátora, moderátora so svojráznym humorom a osobitým prejavom, autora mnohých rozprávkových kníh, člena hudobných skupín VRBOVSKÍ VÍŤAZI, KARPATSKÉ CHRBÁTY, ABASUS, ale hlavne človeka so srdcom na pravom mieste a výraznú osobnosť slovenskej alternatívnej scény.
Okrem iných hudobných projektov založil Braňo s "pánom bratom" (ako sa navzájom na pódiu oslovujú) Andrejom Jobusom, unikátne hudobné zoskupenie Vrbovskí víťazi, v ktorom používajú osobité a vlastnoručne podomácky vyrobené hudobné nástroje. Vznikol takto úplne nový hudobný štýl - priemyselný folklór.
Braňa Jobusa čiže Braňuško - tak ho oslovuje celé Slovensko, však poznajú aj deti. Práve pre detičky napísal niekoľko krásnych kníh a rozprávok. A keďže v tomto čase sme oslavovali Deň detí, kto iný mal byť prvým hosťom nášho nového projektu, ako práve autor detských knižiek? O deťoch, o knižkách, o hudbe, ale aj o tom ako si plniť svoje sny sme sa samozrejme rozprávali v nedeľu 4. júna vo FUN FABRIC

ČO  VŠETKO PONÚKAME  VO FUN FABRIC?

Ranná HODINKA

FUN FABRIC
Ranná "štartovačka" pre skvelý deň. Každý UT a ŠT JOGA, každý PO, ST BOSU a PI PILATES. Vždy od 7:45

LUAfantasy

FUN FABRIC
Navštívte našu požičovňu karnevalových kostýmov a masiek a buďte najoriginálnejší pri akejkoľvek párty. Mimo sezóny - telefonujte vopred!
Nový koncept alternatívneho vzdelávania detí v oblasti rozvoja intuície a pravej mozgovej hemisféry: utorky popoludní.
Dynamický tréning pre zdravie, silu a krásnu figúru - každý utorok o 18:30 - precvičuje Lenka GURÁŇOVÁ.
Cvičíme pravidelne každú stredu od 18:30 s Jankou.
Tanečno - kondičné latino pre ženy. Každý pondelok a stredu od 17:00 s Tatianou.

MANDALKOVANIE

11.1.FUN FABRIC
Kurzy tvorenia mandál - tentokrát MANDALY VISION BOARD. Začiatok 15:00

VOŇAVÁ ŠKOLIČKA

16.1.FUN FABRIC
Workshopy o zastúpení byliniek v kozmetike, v domácej lekárničke, aj kuchyni. Začiatok o 18:00 hod.

PAVERPOL

19.1.FUN FABRIC
Kurz umeleckej tvorby aj pre začiatočníkov, začiatok o 15:00 hod.

FRAKTÁLNA KRESBA

23.1.FUN FABRIC
Workshop umeleckých fraktálov - základný kurz. Začiatok o 17:00

WIM HOF METÓDA

25.1.FUN FABRIC
Naštartuj si zdravie s WHM. Seminár s certifikovanou lektorkou Miškou.

Detská párty

29.12.FUN FABRIC
Pripravíme pre Vaše deti tú najkrajšiu narodeninovú párty, alebo inú oslavu. Priamo u nás, s programom a všetkým, čo k takejto akcii patrí. Termín podľa dohody.

HĽADÁME animátorov

2.1.FUN FABRIC
Team LUAagency hľadá animátorov. Si mladý, ambiciózny, kreatívny, spoľahlivý, ale hlavne kamarátsky? Príď medzi nás!