Art-mandala studio j-s-š pripravilo

ROK S MANDALOU vo FUN FABRIC

cyklus tematických mandalkových workshopov vo FUN FABRIC

AKTUÁLNE WORKSHOPY:

VEĽKONOČNÉ mandaly s folklórnymi prvkami o 16:00 vo FUN FABRIC

Ak sa zúčastníš niektorého z workshopov vo FUN FABRIC, ten nasledujúci máš o 10€ lacnejší 😉 To znamená, že ak budeš pravidelne navštevovať všetky workshopy, ušetríš až 90€ !!!

Workshop je určený pre úplne každého, nie je potrebné mať žiadne výtvarné skúsenosti. Prezredím Vám dve tajomstvá: 1) mandala sa nedá pokaziť a 2) mandalu namaľuje úplne každý. 

Na workshop si netreba nosiť žiadne pomôcky - všetko je zabezpečené. Stačí len prísť s dobrou náladou a odhodlaním vytvoriť jedinečný výtvor. Nadviazať kontakt so svojou intuíciou, vypnúť myseľ a už len tvorivo relaxovať. Odnesiete si vlastnoručne namaľovanú mandalu s osobnou energetickou výpoveďou, zážitok a pocit aké to je, keď sa napojíme na svoje podvedomie, pocit atmosféry a harmónie zo spoločného tvorenia.

  • Je nutné sa vopred prihlásiť, aby sme vedeli zabezpečiť materiál a vyrátať Vaše hodnoty. Na základe vyplnených údajov v prihláške Vám vopred pripravíme osobné údaje, podľa ktorých si vytvoríte jedinečnú Vašu mandalu.
  • Mandalu môžete vytvoriť aj blízkej osobe ako darček, v tom prípade potrebujete uviesť údaje dotyčnej osoby, pre ktorú bude mandala určená.
  • Maľujeme prevážne akrylovými farbami na plátno, ale počas tvorby kombinujeme aj iné výtvarné techniky.
  • Príďte v pohodlnom oblečení, aby Vám nič nebránilo oddať sa len tvorivej práci s farbami a štetcom.

 o mojom mandalkovaní povedali:

Dnes mi prišla mandala, ktorú som si objednal - je úžasná, jej krása a šikovnosť jej tvorkyne sa nedá opísať ... Moc ďakujem.

Stanislavobjednávateľ osobnej mandaly

Janka, máte dar od Boha. Robiť také krásne veci musí byť úžasné. Myslím, že k tomu človek potrebuje fantaziu, nadanie ... a to vy máte!

Evanávštevníčka stránky

Si skvelá lektorka, Jani. Ďakujem, že nás učíš láske k týmto čarovným obrázkom ❤️

Miriam účastníčka workshopu, autorka Školy hrou pre dospelákov

Janka, si neskutočne šikovná, bolo to super, ďakujem!

Mirkaúčastníčka workshopu

ďalšie workshopy cyklu ROK S MANDALOU:

Termíny aj témy workshopov som starostlivo vyberala podľa denných energií lunárneho kalendára. Proces tvorenia bude teda naklonený jeho zámeru, vyžarovanie a sila účinkov takto vytvorených mandál bude znásobená. Už teraz sa teším na zázraky, ktoré nás čakajú vďaka kamarátkam mandalkám 😉

Janka Sapietová Šipeková

Art-mandala studio j-s-š

OSOBNÁ MANDALA 16.9.

Cyklus začneme tvorbou osobnej mandaly, podľa dátumu narodenia a prastarého učenia feng shui. V prípade, že už takúto mandalku máte, môžete si ju namaľovať ešte raz, alebo môžete namaľovať mandalku Vám blízkej osobe ako krásny originálny darček. Pred samotnou tvorbou sa dozviete súvislosti a koncept systému a budete oboznámení s Vašou osobnou charakteristikou základného čísla Ming kua. A potom už len budeme príjemne tvorivo relaxovať. 

cena: 35 €

toto už ste nestihli 😕

PARTNERSKÁ MANDALA 14.10.

Dvaja ľudia v jednom obraze. Vyváženie ich energií, zharmonizovanie rozdielov, splynutia duší. Môžete maľovať párovú mandalu Vás a Vašeho partnera, alebo pre iný párik - ako darček. Môžete si namaľovať obraz ja - moje dieťa, ja - mama/otec, ja - kamarátka, ja - môj šéf, ... jednoducho môžete do mandalky vložiť akýkoľvek ľudský pár, ktorého vzťah chcete zharmonizovať, posilniť, podporiť. Mandala Vám s týmto zámerom pomôže.

cena: 55 €

toto už ste nestihli 😕

TERAPEUTICKÁ MANDALA 25.11.

Vymaľujte sa z nepohody ... Spoznajte liečebné účinky mandaliek. Je známe, že lekár - psychiater Carl Gustav Jung pri svojich terapiách využíval silu mandál. Ich očistný proces a liečebná sila na ľudí je nepopierateľná. Príďte si vyskúšať ako na to. Budeme sa hrať s farbami, materiálom, prežijeme čarokrásne populudnie plné očistných procesov. Odnesiete si mandalu, ktorá podporí Vaše zdravie - presne v tej oblasti, ktorú podporiť potrebujete.

cena: 35 €

toto už ste nestihli 😕

VIANOČNÁ MANDALA - ako darček 16.12.

Čarovný predvianočný čas. Plno svetielok, cinkania, žiarivej hrejivej energie okolo nás - aj keď za oknami štípe mráz, dnu - v hrudi nás to krásne hreje a v brušku príjemne šteklí ... a toto všetko vložíme do mandaly. Do prekrásnej vianočnej mandaly, ktorá bude túto energiu vyžarovať do priestoru a dekorovať naše príbytky ... Alebo ju krásne zabalíme a už sa len budeme tešiť, ako rozžiari oči obdarovaného. Navyše budeme tvoriť s posvätnou geometriou a jemnučkou technikou - maľovania na hodváb. Toto čaro doma nezažiješ, príď si ho užiť pri zosilnenom kolektívnom tvorení.

cena: 45 €

toto už ste nestihli 😕

VISION BOARD MANDALA  13.1. 2019

Nástenka cieľov nemusí byť len tabuľka s polepenými obrázkami vysnívaných prianí. Môže to byť aj krásne umelecké dielo, ktoré bude ozdobou bytu. Navyše zakaždým, keď mi na ňu padne zrak - pripomenie mi, namotivuje ma a povzbudí k akcii. Mandalkový vision board je o to vzácnejší, že vyžaruje naše sny do priestoru aj keď si to neuvedomujeme. To znamená, že podpora nášho úsilia v dosiahnutí našich cieľov je vďaka takto naprogramovanej mandale obrovská. A stačí tak málo - vedieť ako a vytvoriť ju. Nové začiatky, nové plány, nové ciele v jednom obrázku do kruhu usporiadané podľa BaGua sektorov múdreho učenia FENG SHUI.

cena: 45 €

toto už ste nestihli 😕

ŠTARTOVACIA MANDALA  10.2. 2019

Ako sa dá podporiť tvorivá sila v nás? Inými slovami, ako sa môžeme "nakopnúť" do akcie, oslabiť strachy, odbrzdiť vnútornú silu, popustiť uzdu fantázie a naštartovať motory vášne pre konkrétny (alebo aj všeobecný) zámer?  ... Ako sami seba zmobilizovať a vykročiť? Vytvorením mandaly, ktorá presne tieto atribúty podporuje. Očakávam plno odvážlivcov odhodlaných urobiť niečo so svojim životom. Bude to sila !!! 

cena: 35 €

toto už ste nestihli 😕

MANDALA HOJNOSTI 3.3. 2019

Všetci túžime po pocite dostatku toho, čo potrebujeme ku šťastiu. Hojnosť zdravia, lásky, naplnených vzťahov, tvorivej činnosti, materiálnej, finančnej. Dôležité je ostať v harmónii. Hojnosť nie je mamon, mamon nie je hojnosť. Vytvoríme si mandalu živej čistej esencie, cez ktorú bude ku nám prúdiť energia hojnosti finančnej, či materiálnej v súlade s Božím plánom, pre najväčšie dobro nás a všetkých zúčastnených.

cena: 55 €

toto už ste nestihli 😕

VEĽKONOČNÁ MANDALA  14.4. 2019

Veľkonočné mandalkovanie, alebo aj nádych-výdych jarného vzduchu cez tvorenie a hru. Veľkonočné mandalky sú všetky kraslice, veľkonočné mandalky sú aj jarné venčeky z prútia na dverách, ... my si vytvoríme mandaly s folklórnymi prvkami na skle maľované - takýto bude roztomilý veľkonočný mandalkový workshop. 

cena: 45 €

chcem si prísť namaľovať mandalku VEĽKONOČNÚ MANDALKU do FF

MANDALA VÁŠNE 19.5. 2019

Máj - lásky čas a deň vhodný na zharmonizovanie polarity v nás (jin-jang, ženský-mužský princíp). Vytvoríme mandalu plnú lásky a harmónie s nábojom vášne a sexuality vo vyváženom pulzujúcom pomere. 

cena: 35 €

chcem si prísť namaľovať mandalu VÁŠNE do FUN FABRIC

PROGRAMOVÁ MANDALA 16.6. 2019

Na záver cyklu som zaradila tvorbu osobnej programovej mandaly so sprievodným programom pre naladenie sa na tie správne emócie, zakotvení sami v sebe s jasným zámerom a odhodlaním. Pretože pozor! - my už vieme, ako  mandaly koncentrujú informácie, ktoré sa následne veľmi silno a veľmi rýchlo otláčajú do našej reality. Prajem každému takú, po akej túži ... a som šťastná, ak k tejto ceste šťastia a radosti prispejem mandalkovou pomocou ...  

cena: 35 €

chcem si prísť namaľovať mandalu VÁŠNE do FUN FABRIC

darček pre skvelý rok 2019 e-book ZDARMA:

Vymaľuj si tri autorské predlohy mandál, ktoré ti zabezpečia láskyplné prostredie, hojnosť a krásne vzťahy.

... s úsmevom a iskrou v oku 😉

mandalkový BLOG >>> rozhovory s mandalami

V týchto článkoch je kus môjho srdca. Verím, že sú pre mnohých inšpiráciou.

ĎAKUJEM za reakcie, zdieľanie, komentáre.

POVEDZ TO MANDALE: téma SME FAREBNÍ

Sme farební - takí krásni sme! Dnes, mi pri mandalkovaní ruka siahala po farebných pastelkách tak, ako…

Celý článok

POVEDZ TO MANDALE: téma INŠPIRÁCIA

Táto mandala vznikla ako rýchly náčrt môjho života po precítení náhodných inšpirácií, vyjadrených tromi slovami: DÔVERA, SMÚTOK…

Celý článok

POVEDZ TO MANDALE: téma NARODENINY

Pri príležitosti mojich narodenín Vám venujem Lásku … SRDCE PLNÉ LÁSKY …  V mandale sú tie najúprimnejšie…

Celý článok

Art-mandala studio j-s-š je aktívna aj na sociálnych sieťach. ĎAKUJEM za Váš 👍 na facebooku, kde pôsobím pod názvom MANDALKOVANIE STUDIO J-S-Š. Viac sa dozviete v udalostiach k jednotlivých programov, alebo volajte priamo na: 0918 492 073. Tešíme sa na Vás napríklad na živých workshopoch vo FUN FABRIC Liptovský Mikuláš.

Povedzte svoj názor

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobné údaje budú použité iba pre účely spracovania tohto komentára. Zásady spracovania osobných údajov