Art-mandala studio j-s-š pripravilo

ROK S MANDALOU vo FUN FABRIC

cyklus tematických mandalkových workshopov vo FUN FABRIC

AKTUÁLNE WORKSHOPY:

TERAPEUTICKÁ mandala 25.11. o 15:00 vo FUN FABRIC

Ak sa zúčastníš niektorého z workshopov vo FUN FABRIC, ten nasledujúci máš o 10€ lacnejší 😉 To znamená, že ak budeš pravidelne navštevovať všetky workshopy, ušetríš až 90€ !!!

Workshop je určený pre úplne každého, nie je potrebné mať žiadne výtvarné skúsenosti. Na mandalách je super, že sa jednoducho nedajú pokaziť. Na workshop si netreba nosiť žiadne pomôcky - všetko je zabezpečené. Stačí len prísť s dobrou náladou a odhodlaním vytvoriť jedinečný výtvor. Nadviazať kontakt so svojou intuíciou, vypnúť myseľ a už len tvorivo relaxovať. Odnesiete si vlastnoručne namaľovanú mandalu s osobnou energetickou výpoveďou, zážitok a pocit aké to je, keď sa napojíme na svoje podvedomie, pocit atmosféry a harmónie zo spoločného tvorenia.

  • Je nutné sa vopred prihlásiť, aby sme vedeli zabezpečiť materiál, poprípade vyrátať Vaše hodnoty. Na základe vyplnených údajov v prihláške Vám vopred pripravíme osobné údaje, podľa ktorých si vytvoríte jedinečnú Vašu mandalu.
  • Mandalu môžete vytvoriť aj blízkej osobe ako darček, v tom prípade potrebujete uviesť údaje dotyčnej osoby, pre ktorú bude mandala určená.
  • Maľujeme prevážne akrylovými farbami na plátno, ale počas tvorby kombinujeme aj iné výtvarné techniky.
  • Príďte v pohodlnom oblečení, aby Vám nič nebránilo oddať sa len tvorivej práci s farbami a štetcom.

ďalšie workshopy cyklu ROK S MANDALOU:

Termíny aj témy workshopov som starostlivo vyberala podľa denných energií lunárneho kalendára. Proces tvorenia bude teda naklonený jeho zámeru, vyžarovanie a sila účinkov takto vytvorených mandál bude znásobená. Už teraz sa teším na zázraky, ktoré nás čakajú vďaka kamarátkam mandalkám 😉

Janka Sapietová Šipeková

Art-mandala studio j-s-š

OSOBNÁ MANDALA 16.9.

Cyklus začneme tvorbou osobnej mandaly, podľa dátumu narodenia a prastarého učenia feng shui. V prípade, že už takúto mandalku máte, môžete si ju namaľovať ešte raz, alebo môžete namaľovať mandalku Vám blízkej osobe ako krásny originálny darček. Pred samotnou tvorbou sa dozviete súvislosti a koncept systému a budete oboznámení s Vašou osobnou charakteristikou základného čísla Ming kua. A potom už len budeme príjemne tvorivo relaxovať. 

cena: 35 €

toto už ste nestihli 😕

PARTNERSKÁ MANDALA 14.10.

Dvaja ľudia v jednom obraze. Vyváženie ich energií, zharmonizovanie rozdielov, splynutia duší. Môžete maľovať párovú mandalu Vás a Vašeho partnera, alebo pre iný párik - ako darček. Môžete si namaľovať obraz ja - moje dieťa, ja - mama/otec, ja - kamarátka, ja - môj šéf, ... jednoducho môžete do mandalky vložiť akýkoľvek ľudský pár, ktorého vzťah chcete zharmonizovať, posilniť, podporiť. Mandala Vám s týmto zámerom pomôže.

cena: 55 €

toto už ste nestihli 😕

TERAPEUTICKÁ MANDALA 25.11.

Vymaľujte sa z nepohody ... Spoznajte liečebné účinky mandaliek. Je známe, že lekár - psychiater Carl Gustav Jung pri svojich terapiách využíval silu mandál. Ich očistný proces a liečebná sila na ľudí je nepopierateľná. Príďte si vyskúšať ako na to. Budeme sa hrať s farbami, materiálom, prežijeme čarokrásne populudnie plné očistných procesov. Odnesiete si mandalu, ktorá podporí Vaše zdravie - presne v tej oblasti, ktorú podporiť potrebujete.

cena: 35 €

chcem si prísť namaľovať TERAPEUTICKÚ mandalku do FUN FABRIC

VIANOČNÁ MANDALA - ako darček 16.12.

Čarovný predvianočný čas. Plno svetielok, cinkania, žiarivej hrejivej energie okolo nás - aj keď za oknami štípe mráz, dnu - v hrudi nás to krásne hreje a v brušku príjemne šteklí ... a toto všetko vložíme do mandaly. Do prekrásnej vianočnej mandaly, ktorá bude túto energiu vyžarovať do priestoru a dekorovať naše príbytky ... Alebo ju krásne zabalíme a už sa len budeme tešiť, ako rozžiari oči obdarovaného. Toto čaro doma nezažiješ, príď si ho užiť pri zosilnenom kolektívnom tvorení.

cena: 35 €

chcem si prísť namaľovať TERAPEUTICKÚ mandalku do FUN FABRIC

VISION BOARD MANDALA  6.1. 2019

Nástenka cieľov nemusí byť len tabuľka s polepenými obrázkami vysnívaných prianí. Môže to byť aj krásne umelecké dielo, ktoré bude ozdobou bytu. Navyše zakaždým, keď mi na ňu padne zrak - pripomenie mi, namotivuje ma a povzbudí k akcii. Mandalkový vision board je o to vzácnejší, že vyžaruje naše sny do priestoru aj keď si to neuvedomujeme. To znamená, že podpora nášho úsilia v dosiahnutí našich cieľov je vďaka takto naprogramovanej mandale obrovská. A stačí tak málo - vedieť ako a vytvoriť ju. Nové začiatky, nové plány, nové ciele v jednom obrázku do kruhu usporiadané podľa BaGua sektorov múdreho učenia FENG SHUI.

cena: 45 €

chcem si prísť namaľovať VISION BOARD mandalku do FUN FABRIC

ŠTARTOVACIA MANDALA  10.2. 2019

Ako sa dá podporiť tvorivá sila v nás? Inými slovami, ako sa môžeme "nakopnúť" do akcie, oslabiť strachy, odbrzdiť vnútornú silu, popustiť uzdu fantázie a naštartovať motory vášne pre konkrétny (alebo aj všeobecný) zámer?  ... Ako sami seba zmobilizovať a vykročiť? Vytvorením mandaly, ktorá presne tieto atribúty podporuje. Očakávam plno odvážlivcov odhodlaných urobiť niečo so svojim životom. Bude to sila !!! 

cena: 35 €

chcem si prísť namaľovať ŠTARTOVACIU mandalku do FUN FABRIC

MANDALA HOJNOSTI 3.3. 2019

Všetci túžime po pocite dostatku toho, čo potrebujeme ku šťastiu. Hojnosť zdravia, lásky, naplnených vzťahov, tvorivej činnosti, materiálnej, finančnej. Dôležité je ostať v harmónii. Hojnosť nie je mamon, mamon nie je hojnosť. Vytvoríme si mandalu živej čistej esencie, cez ktorú bude ku nám prúdiť energia hojnosti finančnej, či materiálnej v súlade s Božím plánom, pre najväčšie dobro nás a všetkých zúčastnených.

cena: 55 €

chcem si prísť namaľovať mandalku HOJNOSTI do FUN FABRIC

VEĽKONOČNÁ MANDALA  14.4. 2019

Veľkonočné mandalkovanie, alebo aj nádych-výdych jarného vzduchu cez tvorenie a hru. Veľkonočné mandalky sú všetky kraslice, veľkonočné mandalky sú aj jarné venčeky z prútia na dverách, ... všetko toto, ale aj samotné maľované mandaly budú súčasťou tohto roztomilého veľkonočného workshopu. 

cena: 45 €

chcem si prísť namaľovať mandalku HOJNOSTI do FUN FABRIC

MANDALA VÁŠNE 19.5. 2019

Máj - lásky čas a deň vhodný na zharmonizovanie polarity v nás (jin-jang, ženský-mužský princíp). Vytvoríme mandalu plnú lásky a harmónie s nábojom vášne a sexuality vo vyváženom pulzujúcom pomere. 

cena: 35 €

chcem si prísť namaľovať mandalu VÁŠNE do FUN FABRIC

PROGRAMOVÁ MANDALA 16.6. 2019

Na záver cyklu som zaradila tvorbu osobnej programovej mandaly so sprievodným programom pre naladenie sa na tie správne emócie, zakotvení sami v sebe s jasným zámerom a odhodlaním. Pretože pozor! - my už vieme, ako  mandaly koncentrujú informácie, ktoré sa následne veľmi silno a veľmi rýchlo otláčajú do našej reality. Prajem každému takú, po akej túži ... a som šťastná, ak k tejto ceste šťastia a radosti prispejem mandalkovou pomocou ...  

cena: 35 €

chcem si prísť namaľovať mandalu VÁŠNE do FUN FABRIC

Vyberte si z našich programov. Podrobnejšie aj na facebooku v udalostiach k jednotlivým programom, alebo volajte priamo na: 0918 492 073. Tešíme sa na Vás vo FUN FABRIC Liptovský Mikuláš

Povedzte svoj názor

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobné údaje budú použité iba pre účely spracovania tohto komentára. Zásady spracovania osobných údajov