OSOBNÉ MANDALY

podľa dátumu narodenia a systému feng shui

Krásne energetické obrazy, vytvorené s láskou, maľované srdcom, vedené intuíciou.

Harmonizujú prostredie, vyžarujú jednotu, súlad, sú nádhernou dekoráciou priestoru a originálnym osobným darčekom ... pôsobia na človeka ako krásna hudba - ako akordy farieb a symbolov, ktoré nalaďujú tie správne vibrácie a kultivujú pocity, zlepšujú náladu a obohacujú naše prežívanie.

... či už pri ich tvorbe, alebo kedykoľvek, keď nám na ne padne zrak.

AKTUÁLNY WORKSHOP:

osobné MANDALY

Workshop je určený pre úplne každého, nie je potrebné mať žiadne výtvarné skúsenosti. Na workshop si netreba nosiť žiadne pomôcky - všetko je zabezpečené. Stačí len prísť s dobrou náladou a odhodlaním vytvoriť jedinečný výtvor podľa vopred vypočítaných hodnôt. Nadviazať kontakt so svojou intuíciou, vypnúť myseľ a už len tvorivo relaxovať. Odnesiete si vlastnoručne namaľovanú mandalu s osobnou energetickou výpoveďou, zážitok a pocit aké to je, keď sa napojíme na svoje podvedomie, pocit atmosféry a harmónie zo spoločného tvorenia.

O workshope:

  • Je nutné sa vopred prihlásiť, aby sme Vám vedeli pripraviť a vyrátať Vaše hodnoty. Na základe vyplnených údajov v prihláške Vám vopred pripravíme osobné údaje, podľa ktorých si vytvoríte jedinečnú Vašu mandalu.
  • Mandalu môžete vytvoriť aj blízkej osobe ako darček, v tom prípade potrebujete uviesť údaje dotyčnej osoby, pre ktorú bude mandala určená.
  • Maľujeme akrylovými farbami na plátno
  • Príďte v pohodlnom oblečení, aby Vám nič nebránilo oddať sa len tvorivej práci s farbami a štetcom.

CENA: 

25,- €  (v cene sú všetky potrebné materiály a malé občerstvenie)

Možnosti, ako sa dostanete k svojej osobnej mandale.

WORKSHOP maľovania mandál
25 / 35 €
Cena podľa techniky maľovania. Sledujte naše stránky, kde aktualizujeme termíny a miesto workshopov.
Príďte si sami namaľovať mandalu. Na workshope dostanete všetko, čo potrebujete k tvorbe. Príjemné prostredie, materiál aj citlivé vedenie - krôčik po kroku až po vytvorenie krásneho umeleckého dielka. Garantujem relax, zharmonizovanie duše a šťastný odchod domov s osobnou mandalou v ruke.
Osobná konzultácia
45€
pre účastníkov workshopu cena 35€
Očarila Vás tvorba mandál a chcete sami mandaly kreovať? K tomu potrebujete poznať aj prípravnú časť pred samotnou tvorbou a systém výpočtu. Počas konzultácie dostanete komplexný návod, ako si vyrátať hodnoty podľa ktorých mandalu namaľujete. K jednotlivým energetickým poliam mandalky budete vedieť priradiť farby, tvary a počty symbolov, ktoré vopred vypočítame podľa daného systému. Ako BONUS Vás naučím geometricky rozdeliť kruhy na žiadaný počet dielov 🙂
Len výpočet osobných údajov
10€
Ak ste sa zúčastnili workshopu, máte už svoju osobnú mandalu a chcete vytvoriť mandalku aj niekomu blízkemu, pričom nepotrebujete poznať celý systém výpočtu, pošlite mi údaje osoby, ktorej mandalu chcete vytvoriť. Vypočítam Vám osobné hodnoty, priradím farby a určím počty prvkov pre jednotlivé vrstvy mandaly podľa dátumu narodenia, mena a priezviska osoby, ktorej chcete mandalku darovať.
Hotová mandala
45 - 320 €
cena podľa veľkosti a materiálu
S Láskou vytvorím mandalu priamo pre Vás, či pre Vašich blízkych. Vhodné ako darček, na ktorý sa nezabúda.
Termín dodania a ostatné detaily vopred prekonzultujeme.

... z mojej tvorby ...

Moje dielko na tele jednej dámy

Kerka - mandala podľa mena a dátumu narodenia.

Radke to veľmi pristane - čo poviete? A keď už bol základ vytvorený, namaľoval som jej túto mandalku aj na hodváb ... 

... vždy je iná, vždy je krásna ... 

MANDALY mi učarovali ... maľujem kade chodím ...

Vyberte si z našich programov. Podrobnejšie aj na facebooku v udalostiach k jednotlivým programom, alebo volajte priamo na: 0918 492 073. Tešíme sa na Vás vo FUN FABRIC Liptovský Mikuláš

Povedzte svoj názor

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *