Pripravila som MANDALA WORKSHOP pre deti detského letného tábora LUAland.

Viem, že deti sú kreatívne čisté stvorenia, bezprostredné a napojené ... to, čo som sa im snažila odovzdať, sa mi niekoľkonásobne vrátilo ... tá energia bola čarovná a odzbrojujúca zároveň ... jednoducho bolo to niečo nádherné ... ĎAKUJEM Vám deti LUAlanďácke za krásny zážitok !!!

MANDALKOVANIE S DEŤMI

 

* * *

 

PRIPRAVUJEME NOVÝ CYKLUS MANDALOVÝCH WORKSHOPOV VO FUN FABRIC LM

od septembra 2019

Ak sa zúčastníš niektorého z workshopov vo FUN FABRIC, ten nasledujúci máš o 10€ lacnejší 😉 To znamená, že ak budeš pravidelne navštevovať všetky workshopy, ušetríš až 90€ !!!

Workshop je určený pre úplne každého, nie je potrebné mať žiadne výtvarné skúsenosti. Prezredím Vám dve tajomstvá: 1) mandala sa nedá pokaziť a 2) mandalu namaľuje úplne každý. 

Na workshop si netreba nosiť žiadne pomôcky - všetko je zabezpečené. Stačí len prísť s dobrou náladou a odhodlaním vytvoriť jedinečný výtvor. Nadviazať kontakt so svojou intuíciou, vypnúť myseľ a už len tvorivo relaxovať. Odnesiete si vlastnoručne namaľovanú mandalu s osobnou energetickou výpoveďou, zážitok a pocit aké to je, keď sa napojíme na svoje podvedomie, pocit atmosféry a harmónie zo spoločného tvorenia.

  • Je nutné sa vopred prihlásiť, aby sme vedeli zabezpečiť materiál a vyrátať Vaše hodnoty. Na základe vyplnených údajov v prihláške Vám vopred pripravíme osobné údaje, podľa ktorých si vytvoríte jedinečnú Vašu mandalu.
  • Mandalu môžete vytvoriť aj blízkej osobe ako darček, v tom prípade potrebujete uviesť údaje dotyčnej osoby, pre ktorú bude mandala určená.
  • Maľujeme prevážne akrylovými farbami na plátno, ale počas tvorby kombinujeme aj iné výtvarné techniky.
  • Príďte v pohodlnom oblečení, aby Vám nič nebránilo oddať sa len tvorivej práci s farbami a štetcom.

 o mojom mandalkovaní povedali:

Dnes mi prišla mandala, ktorú som si objednal - je úžasná, jej krása a šikovnosť jej tvorkyne sa nedá opísať ... Moc ďakujem.

Stanislavobjednávateľ osobnej mandaly

Janka, máte dar od Boha. Robiť také krásne veci musí byť úžasné. Myslím, že k tomu človek potrebuje fantaziu, nadanie ... a to vy máte!

Evanávštevníčka stránky

Si skvelá lektorka, Jani. Ďakujem, že nás učíš láske k týmto čarovným obrázkom ❤️

Miriam účastníčka workshopu, autorka Školy hrou pre dospelákov

Janka, si neskutočne šikovná, bolo to super, ďakujem!

Mirkaúčastníčka workshopu

ďalšie workshopy cyklu ROK S MANDALOU:

Termíny aj témy workshopov som starostlivo vyberala podľa denných energií lunárneho kalendára. Proces tvorenia bude teda naklonený jeho zámeru, vyžarovanie a sila účinkov takto vytvorených mandál bude znásobená. Už teraz sa teším na zázraky, ktoré nás čakajú vďaka kamarátkam mandalkám 😉

Janka Sapietová Šipeková

Art-mandala studio j-s-š

OSOBNÁ MANDALA 16.9.

Cyklus začneme tvorbou osobnej mandaly, podľa dátumu narodenia a prastarého učenia feng shui. V prípade, že už takúto mandalku máte, môžete si ju namaľovať ešte raz, alebo môžete namaľovať mandalku Vám blízkej osobe ako krásny originálny darček. Pred samotnou tvorbou sa dozviete súvislosti a koncept systému a budete oboznámení s Vašou osobnou charakteristikou základného čísla Ming kua. A potom už len budeme príjemne tvorivo relaxovať. 

cena: 35 €

toto už ste nestihli 😕

PARTNERSKÁ MANDALA 14.10.

Dvaja ľudia v jednom obraze. Vyváženie ich energií, zharmonizovanie rozdielov, splynutia duší. Môžete maľovať párovú mandalu Vás a Vašeho partnera, alebo pre iný párik - ako darček. Môžete si namaľovať obraz ja - moje dieťa, ja - mama/otec, ja - kamarátka, ja - môj šéf, ... jednoducho môžete do mandalky vložiť akýkoľvek ľudský pár, ktorého vzťah chcete zharmonizovať, posilniť, podporiť. Mandala Vám s týmto zámerom pomôže.

cena: 55 €

toto už ste nestihli 😕

TERAPEUTICKÁ MANDALA 25.11.

Vymaľujte sa z nepohody ... Spoznajte liečebné účinky mandaliek. Je známe, že lekár - psychiater Carl Gustav Jung pri svojich terapiách využíval silu mandál. Ich očistný proces a liečebná sila na ľudí je nepopierateľná. Príďte si vyskúšať ako na to. Budeme sa hrať s farbami, materiálom, prežijeme čarokrásne populudnie plné očistných procesov. Odnesiete si mandalu, ktorá podporí Vaše zdravie - presne v tej oblasti, ktorú podporiť potrebujete.

cena: 35 €

toto už ste nestihli 😕

VIANOČNÁ MANDALA - ako darček 16.12.

Čarovný predvianočný čas. Plno svetielok, cinkania, žiarivej hrejivej energie okolo nás - aj keď za oknami štípe mráz, dnu - v hrudi nás to krásne hreje a v brušku príjemne šteklí ... a toto všetko vložíme do mandaly. Do prekrásnej vianočnej mandaly, ktorá bude túto energiu vyžarovať do priestoru a dekorovať naše príbytky ... Alebo ju krásne zabalíme a už sa len budeme tešiť, ako rozžiari oči obdarovaného. Navyše budeme tvoriť s posvätnou geometriou a jemnučkou technikou - maľovania na hodváb. Toto čaro doma nezažiješ, príď si ho užiť pri zosilnenom kolektívnom tvorení.

cena: 45 €

toto už ste nestihli 😕

VISION BOARD MANDALA  13.1. 2019

Nástenka cieľov nemusí byť len tabuľka s polepenými obrázkami vysnívaných prianí. Môže to byť aj krásne umelecké dielo, ktoré bude ozdobou bytu. Navyše zakaždým, keď mi na ňu padne zrak - pripomenie mi, namotivuje ma a povzbudí k akcii. Mandalkový vision board je o to vzácnejší, že vyžaruje naše sny do priestoru aj keď si to neuvedomujeme. To znamená, že podpora nášho úsilia v dosiahnutí našich cieľov je vďaka takto naprogramovanej mandale obrovská. A stačí tak málo - vedieť ako a vytvoriť ju. Nové začiatky, nové plány, nové ciele v jednom obrázku do kruhu usporiadané podľa BaGua sektorov múdreho učenia FENG SHUI.

cena: 45 €

toto už ste nestihli 😕

ŠTARTOVACIA MANDALA  10.2. 2019

Ako sa dá podporiť tvorivá sila v nás? Inými slovami, ako sa môžeme "nakopnúť" do akcie, oslabiť strachy, odbrzdiť vnútornú silu, popustiť uzdu fantázie a naštartovať motory vášne pre konkrétny (alebo aj všeobecný) zámer?  ... Ako sami seba zmobilizovať a vykročiť? Vytvorením mandaly, ktorá presne tieto atribúty podporuje. Očakávam plno odvážlivcov odhodlaných urobiť niečo so svojim životom. Bude to sila !!! 

cena: 35 €

toto už ste nestihli 😕

MANDALA HOJNOSTI 3.3. 2019

Všetci túžime po pocite dostatku toho, čo potrebujeme ku šťastiu. Hojnosť zdravia, lásky, naplnených vzťahov, tvorivej činnosti, materiálnej, finančnej. Dôležité je ostať v harmónii. Hojnosť nie je mamon, mamon nie je hojnosť. Vytvoríme si mandalu živej čistej esencie, cez ktorú bude ku nám prúdiť energia hojnosti finančnej, či materiálnej v súlade s Božím plánom, pre najväčšie dobro nás a všetkých zúčastnených.

cena: 55 €

toto už ste nestihli 😕

VEĽKONOČNÁ MANDALA  14.4. 2019

Veľkonočné mandalkovanie, alebo aj nádych-výdych jarného vzduchu cez tvorenie a hru. Veľkonočné mandalky sú všetky kraslice, veľkonočné mandalky sú aj jarné venčeky z prútia na dverách, ... my si vytvoríme mandaly s folklórnymi prvkami na skle maľované - takýto bude roztomilý veľkonočný mandalkový workshop. 

cena: 45 €

MANDALA VÁŠNE 19.5. 2019

Máj - lásky čas a deň vhodný na zharmonizovanie polarity v nás (jin-jang, ženský-mužský princíp). Vytvoríme mandalu plnú lásky a harmónie s nábojom vášne a sexuality vo vyváženom pulzujúcom pomere. 

cena: 35 €

PROGRAMOVÁ MANDALA

16.6. 2019 o 16:06 hod.

Na záver cyklu som zaradila tvorbu osobnej programovej mandaly so sprievodným programom pre naladenie sa na tie správne emócie, zakotvení sami v sebe s jasným zámerom a odhodlaním. Pretože pozor! - my už vieme, ako  mandaly koncentrujú informácie, ktoré sa následne veľmi silno a veľmi rýchlo otláčajú do našej reality. Prajem každému takú, po akej túži ... a som šťastná, ak k tejto ceste šťastia a radosti prispejem mandalkovou pomocou ...  

cena: 35 €

darček pre skvelý rok 2019 e-book ZDARMA:

Vymaľuj si tri autorské predlohy mandál, ktoré ti zabezpečia láskyplné prostredie, hojnosť a krásne vzťahy.

... s úsmevom a iskrou v oku 😉

mandalkový BLOG >>> rozhovory s mandalami

V týchto článkoch je kus môjho srdca. Verím, že sú pre mnohých inšpiráciou.

ĎAKUJEM za reakcie, zdieľanie, komentáre.

POVEDZ TO MANDALE: téma 21 vďačností

... 21 krát ďakujem … Zúčastnila som sa krásneho 21-dňového programu, ktorý otvára brány hojnosti. Ponuka ku…

Celý článok

POVEDZ TO MANDALE: téma SME FAREBNÍ

Sme farební - takí krásni sme! Dnes, mi pri mandalkovaní ruka siahala po farebných pastelkách tak, ako…

Celý článok

POVEDZ TO MANDALE: téma INŠPIRÁCIA

Táto mandala vznikla ako rýchly náčrt môjho života po precítení náhodných inšpirácií, vyjadrených tromi slovami: DÔVERA, SMÚTOK…

Celý článok

Art-mandala studio j-s-š je aktívna aj na sociálnych sieťach. ĎAKUJEM za Váš 👍 na facebooku, kde pôsobím pod názvom MANDALKOVANIE STUDIO J-S-Š. Viac sa dozviete v udalostiach k jednotlivých programov, alebo volajte priamo na: 0918 492 073. Tešíme sa na Vás napríklad na živých workshopoch vo FUN FABRIC Liptovský Mikuláš.

Povedzte svoj názor

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobné údaje budú použité iba pre účely spracovania tohto komentára. Zásady spracovania osobných údajov