... z mojej tvorby ...

Možnosti, ako sa dostanete k svojej osobnej mandale.

WORKSHOP maľovania mandál
25 / 35 €
Cena podľa techniky maľovania. Sledujte naše stránky, kde aktualizujeme termíny a miesto workshopov.
Príďte si sami namaľovať mandalu. Na workshope dostanete všetko, čo potrebujete k tvorbe. Príjemné prostredie, materiál aj citlivé vedenie - krôčik po kroku až po vytvorenie krásneho umeleckého dielka. Garantujem relax, zharmonizovanie duše a šťastný odchod domov s osobnou mandalou v ruke.
Osobná konzultácia
45€
pre účastníkov workshopu cena 35€
Očarila Vás tvorba mandál a chcete sami mandaly kreovať? K tomu potrebujete poznať aj prípravnú časť pred samotnou tvorbou a systém výpočtu. Počas konzultácie dostanete komplexný návod, ako si vyrátať hodnoty podľa ktorých mandalu namaľujete. K jednotlivým energetickým poliam mandalky budete vedieť priradiť farby, tvary a počty symbolov, ktoré vopred vypočítame podľa daného systému. Ako BONUS Vás naučím geometricky rozdeliť kruhy na žiadaný počet dielov 🙂
Len výpočet osobných údajov
10€
Ak ste sa zúčastnili workshopu, máte už svoju osobnú mandalu a chcete vytvoriť mandalku aj niekomu blízkemu, pričom nepotrebujete poznať celý systém výpočtu, pošlite mi údaje osoby, ktorej mandalu chcete vytvoriť. Vypočítam Vám osobné hodnoty, priradím farby a určím počty prvkov pre jednotlivé vrstvy mandaly podľa dátumu narodenia, mena a priezviska osoby, ktorej chcete mandalku darovať.
Hotová mandala
32 - 155 €
cena podľa veľkosti a materiálu
S Láskou vytvorím mandalu priamo pre Vás, či pre Vašich blízkych. Vhodné ako darček, na ktorý sa nezabúda.
Termín dodania a ostatné detaily vopred prekonzultujeme.

MANDALY mi učarovali ... maľujem kade chodím ...

AKTUÁLNY WORKSHOP:

chcem si prísť namaľovať vlastnú mandalku

osobné MANDALY

Workshop je určený pre úplne každého, nie je potrebné mať žiadne výtvarné skúsenosti. Na workshop si netreba nosiť žiadne pomôcky - všetko je zabezpečené. Stačí len prísť s dobrou náladou a odhodlaním vytvoriť jedinečný výtvor podľa vopred vypočítaných hodnôt. Nadviazať kontakt so svojou intuíciou, vypnúť myseľ a už len tvorivo relaxovať. Odnesiete si vlastnoručne namaľovanú mandalu s osobnou energetickou výpoveďou, zážitok a pocit aké to je, keď sa napojíme na svoje podvedomie, pocit atmosféry a harmónie zo spoločného tvorenia.

O workshope:

  • Je nutné sa vopred prihlásiť, aby sme Vám vedeli pripraviť a vyrátať Vaše hodnoty. Na základe vyplnených údajov v prihláške Vám vopred pripravíme osobné údaje, podľa ktorých si vytvoríte jedinečnú Vašu mandalu.
  • Mandalu môžete vytvoriť aj blízkej osobe ako darček, v tom prípade potrebujete uviesť údaje dotyčnej osoby, pre ktorú bude mandala určená.
  • Maľujeme akrylovými farbami na plátno
  • Príďte v pohodlnom oblečení, aby Vám nič nebránilo oddať sa len tvorivej práci s farbami a štetcom.

CENA: 

25,- €  (v cene sú všetky potrebné materiály a malé občerstvenie)

Vyberte si z našich programov. Podrobnejšie aj na facebooku v udalostiach k jednotlivým programom, alebo volajte priamo na: 0918 492 073. Tešíme sa na Vás vo FUN FABRIC Liptovský Mikuláš

Povedzte svoj názor

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobné údaje budú použité iba pre účely spracovania tohto komentára. Zásady spracovania osobných údajov