JOGA PRE ZDRAVIE

Pravidelné cvičenie jogy pre začiatočníkov, aj pokročilých.

TERMÍNY

Cvičíme pravidelne každú stredu (okrem sviatkov a prázdnin) o 18.30 v štýlových priestoroch FUN FABRIC Liptovský Mikuláš. Cvičenie trvá 90 minút.

CENA

JEDNORAZOVÝ VSTUP: 4€ dospelí / 3€ deti do 12 rokov. PERMANENTKY: pri kúpe permanentky na 15 vstupov je cena 3€/vstup. Cena permanentky je teda 45€ a vy ušetríte 15€. Doba trvania platnosti permanentky je 5 mesiacov odo dňa kúpy.

INFO

Príďte v pohodlnom športovom oblečení, cvičíme bosí, alebo v ponožkách. Prineste si zo sebou fľašu s vodou. Karimatky máme k dispozícii. Odporúčame priniesť si malú deku, alebo šatku na zakrytie sa, v prípade, že by vám prišlo chladno počas relaxácie.

POHYB, ENERGIA, ŽIVOT

Od najzákladnejších pozícií postupne k zložitejším ásanám. Dôraz dáme na správne a vedomé dýchanie, sebauvedomenie svojho tela,  posilnenie svalov a orgánov, vedomú relaxáciu, ale aj vedomé vnímanie svojho fyzického a energetického tela.

chcem cvičiť jogu pre zdravie vo FUN FABRIC
chcem cvičiť jogu pre zdravie vo FUN FABRIC

KONCENRÁCIA

SILA

STABILITA

Cyklus cvičení JOGA pre zdravie v priestoroch FUN FABRIC je určený pre začiatočníkov aj pokročilých. V našich priestoroch je podlahové kúrenie a vždy príjemné pohodové prostredie. Tešíme sa na Vás.

RELAX

MEDITÁCIA

ZÁMER

Niečo o lektorke Ľubke Pelachovej:

Po ukončení vysokoškolského pedagogického štúdia niekoľko rokov pracovala ako stredoškolská učiteľka. Po odchode zo školstva absolvovala štúdium metódy ONE BRAIN, transformačné kurzy u Mariny Daschner. Prešla kurzami na rozvoj intuície a videnia bez očí u Marka Komissarova, teóriu fyzikálnych štruktúr a energo-informačných polí u ruských lektorov. Pustila sa do cvičenia jogy, meditácií a dychových techník a stala sa jogovou lektorkou.

chcem cvičiť jogu pre zdravie vo FUN FABRIC
chcem cvičiť jogu pre zdravie vo FUN FABRIC

POSLEDNÉ ČLÁNKY BLOGU

V týchto článkoch je kus môjho srdca. Verím, že sú pre mnohých inšpiráciou.

ĎAKUJEM za reakcie, zdieľanie, komentáre.

Janka Šipeková

nie len prvomájová BOZKávačka

Dievčatá, nebojte sa - neuschneme, ak sa to nepodarí na 1. mája! Mojich 5 rád, ako na to:…

Celý článok

TAJOMSTVÁ SLNEČNÝCH HODÍN

Slnečné hodiny na veži to nevyzvonia. Prešla tu niekde popri mne chvíľa tajno-zvodná ... Mesačný svit, je…

Celý článok

Vitaj havo! Vitaj rok ZEMSKÉHO PSA

Kto miluje psíkov, určite sa teší. Prichádzajú energie tohto stvorenia: prítulné, verné, spoľahlivé, oddané, pravdivé, lojálne, kamarátske,…

Celý článok

KONTAKT

Chcete zorganizovať nejaký event a neviete ako na to?

Máte nové podnety, nápady, návrhy a neviete, ako ich zrealizovať?

Potrebujete zdieľať informácie, hľadáte možnosť spolupráce?