JOGA PRE ZDRAVIE

Pravidelné cvičenie jogy pre začiatočníkov, aj pokročilých.

TERMÍNY

Cvičíme pravidelne každú stredu (okrem sviatkov a prázdnin) o 18.30 v štýlových priestoroch FUN FABRIC Liptovský Mikuláš. Cvičenie trvá 90 minút.

CENA

JEDNORAZOVÝ VSTUP: 4€ dospelí / 3€ deti do 12 rokov. PERMANENTKY: pri kúpe permanentky na 15 vstupov je cena 3€/vstup. Cena permanentky je teda 45€ a vy ušetríte 15€. Doba trvania platnosti permanentky je 5 mesiacov odo dňa kúpy.

INFO

Príďte v pohodlnom športovom oblečení, cvičíme bosí, alebo v ponožkách. Prineste si zo sebou fľašu s vodou. Karimatky máme k dispozícii. Odporúčame priniesť si malú deku, alebo šatku na zakrytie sa, v prípade, že by vám prišlo chladno počas relaxácie.

POHYB, ENERGIA, ŽIVOT

Od najzákladnejších pozícií postupne k zložitejším ásanám. Dôraz dáme na správne a vedomé dýchanie, sebauvedomenie svojho tela,  posilnenie svalov a orgánov, vedomú relaxáciu, ale aj vedomé vnímanie svojho fyzického a energetického tela.

KONCENRÁCIA

SILA

STABILITA

Cyklus cvičení JOGA pre zdravie v priestoroch FUN FABRIC je určený pre začiatočníkov aj pokročilých. V našich priestoroch je podlahové kúrenie a vždy príjemné pohodové prostredie. Tešíme sa na Vás.

RELAX

MEDITÁCIA

ZÁMER

Niečo o lektorke Ľubke Pelachovej:

Po ukončení vysokoškolského pedagogického štúdia niekoľko rokov pracovala ako stredoškolská učiteľka. Po odchode zo školstva absolvovala štúdium metódy ONE BRAIN, transformačné kurzy u Mariny Daschner. Prešla kurzami na rozvoj intuície a videnia bez očí u Marka Komissarova, teóriu fyzikálnych štruktúr a energo-informačných polí u ruských lektorov. Pustila sa do cvičenia jogy, meditácií a dychových techník a stala sa jogovou lektorkou.

POSLEDNÉ ČLÁNKY BLOGU

V týchto článkoch je kus môjho srdca. Verím, že sú pre mnohých inšpiráciou.

ĎAKUJEM za reakcie, zdieľanie, komentáre.

Janka Šipeková

TAJOMSTVÁ SLNEČNÝCH HODÍN

Slnečné hodiny na veži to nevyzvonia. Prešla tu niekde popri mne chvíľa tajno-zvodná ... Mesačný svit, je…

Celý článok

Vitaj havo! Vitaj rok ZEMSKÉHO PSA

Kto miluje psíkov, určite sa teší. Prichádzajú energie tohto stvorenia: prítulné, verné, spoľahlivé, oddané, pravdivé, lojálne, kamarátske,…

Celý článok

Mne netreba viac kúziel ...

Priniesol si mi jahody a kvet. Ani nevieš ako, ale vrátil si má späť. Do doby, keď…

Celý článok

KONTAKT

Chcete zorganizovať nejaký event a neviete ako na to?

Máte nové podnety, nápady, návrhy a neviete, ako ich zrealizovať?

Potrebujete zdieľať informácie, hľadáte možnosť spolupráce?