ANJELI A ICH SVETELNÉ LÚČE: sloboda, premena

SOBOTA s archanjelom Zadkielom.

Vedeli ste, že každý deň zalieva našu planétu prúd svetla jedného zo 7-mich Božích lúčov, každý deň  je pod patrónom jedného archanjela a každý deň prichádza z vesmíru jedno posolstvo? 

V SOBOTU je alchýmia v rukách ARCHANJELA ZADKIELA s jeho fialovým lúčom:

Tento plameň má nesmiernu čistiacu silu. Sobota bola odjakživa deň zasvätený upratovaniu. Dnes je ten pravý čas vyupratovať všetko viditeľné aj neviditeľné! 

 • Upracme si fyzické okolie – byt, kanceláriu, zásuvky, skrine s oblečením, ale napr. aj osobný počítač, správy v mobile, apod. 
 • Aktuálne v tejto pohnutej dobe prečisti aj informačný kanál – nezabúdajme, že sami rozhodujeme, čo do seba vpustíme a či nám je to na úžitok, alebo naopak. Či to, čo nasávame cez uši o oči je pre nás dôležité na zorientovanie sa v probléme, alebo si do seba vpúšťame informačný smog. 
 • Vyupratujme si svoj duševný priestor – myseľ, srdce (meditujme, modlime sa …). Nastavme si v svojej aure „osobné sitko“, ktoré do nášho osobného priestoru neprepustí nič negatívne. Tak ako si v lete na okno nasadíme sieťku na muchy – žiaden virus, nečistota, zloba nemá šancu dotknúť sa ma.

Všetko, čo budeme dnes vykonávať, robme s vedomím Slobody – rob iba to, čo cítiš, že je správne – s vedomím pomocnej fialovej anjelskej esencie a s vedomím premeny na nového človeka.

Vdýchni energiu najčarovnejšieho fialového lúča do každej bunky tela a dovoľ aby archanjel Zadkiel transformoval všetko, čo stojí v ceste k slobode ducha. Modli sa vlastnými slovami, ktoré vychádzajú z tvojho srdca a sú prežiarené magickým fialovým lúčom. Takáto modlitba má v sobotu obrovskú silu.

PS: Chceš vedieť, aké energie sú podporované v jednotlivých dňoch týždňa? Klikni na tento odkaz, kde nájdeš aj mandalu “POMOC ANJELOV” a láskyplné rozprávanie o anjelských bytostiach.

„Pomoc anjelov“ © 2019, perokresba, autor: j-s-š

Majme krásnu fialovú láskyplnú sobotu, priatelia …

S úsmevom a iskrou v oku

autor: j-s-š

www.MANDALKOVANIE.sk

Janka Šipeková
Som VEDOMÁ žena s dlhoročnými skúsenosťami s organizovaním podujatí a s kľúčikom od zázračnej skrinky s korením človečenstva. Tvorím slovom, píšem básne, maľujem mandaly a učím, ako a prečo máme mandalkovať spolu. Inšpirujem ľudí, ako premeniť akúkoľvek situáciu na výnimočný zážitok. Naučím to aj vás - presvedčte sa sami ... Viac o mne si prečítajte TU>>
Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobné údaje budú použité iba pre účely spracovania tohto komentára. Zásady spracovania osobných údajov

 • MANDALKOVANIE j-s-š
 • Mandaly: stiahni ZDARMA

  Zoznámte sa s tromi prekrásnymi autorskými mandalami: Srdce plné lásky, Život v hojnosti a Láskyplný vzťah.

 • eBook SebaVEDOMÁ žena ZDARMA

  Spoznajte 10 praktických krokov k tomu, ako sa stať sebaVEDOMOU a šťastnou ženou.

 • Najnovšie články
 • Kategórie