ANJELI A ICH SVETELNÉ LÚČE: osvietenie

PIATOK s archanjelom Gabrielom.

Vedeli ste, že každý deň zalieva našu planétu prúd svetla jedného zo 7-mich Božích lúčov, každý deň  je pod patrónom jedného archanjela a každý deň prichádza z vesmíru jedno posolstvo? 

PIATOK je pod ochranou ARCHANJELA GABRIELA s jeho bielym lúčom:

Osvietenie – v zmysle rozpustiť sa v svetle, stať sa  svetlom, nadobudnúť nulový stav … stav bez myšlienok a zámerov … bez strachov a očakávaní. 

✨ Dovoľ si byť presvietený – osvietený ✨

Práve v týchto časoch, je toto tak obrovsky dôležitá vec!     

Si spirit v ľudskom tele. Nemusíš nič, len všetko pusť, otvor sa a dovoľ Gabrielovi presvietiť svoju auru, aj každú bunku tela bielym očistným plameňom vzkriesenia. Tento lúč v sebe skrýva farby všetkých ostatných plameňov. Nechaj pracovať tieto energie a hľadaj Boha v sebe. Pracuj s koreňovou čakrou. Uzemňuj sa, spájaj sa so Zemičkou na mieste kde sa práve nachádzaš. Cez srdce dovoľ do seba vpustiť prúd bieleho všemocného svetla… Uži si túto chvíľu v svojom súkromí a osobnom priestore: 

NEMUSÍŠ NIČ – LEN SI – TAK VEĽA SI !

PS: Chceš vedieť, aké energie sú podporované v jednotlivých dňoch týždňa? Klikni na tento odkaz, kde nájdeš aj mandalu “POMOC ANJELOV” a láskyplné rozprávanie o anjelských bytostiach.

„Pomoc anjelov“ © 2019, perokresba, autor: j-s-š

Majme krásny biely láskyplný piatok, priatelia …

S úsmevom a iskrou v oku

autor: j-s-š

www.MANDALKOVANIE.sk

Janka Šipeková
Som VEDOMÁ žena s dlhoročnými skúsenosťami s organizovaním podujatí a s kľúčikom od zázračnej skrinky s korením človečenstva. Tvorím slovom, píšem básne, maľujem mandaly a učím, ako a prečo máme mandalkovať spolu. Inšpirujem ľudí, ako premeniť akúkoľvek situáciu na výnimočný zážitok. Naučím to aj vás - presvedčte sa sami ... Viac o mne si prečítajte TU>>
Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Vaše osobné údaje budú použité iba pre účely spracovania tohto komentára. Zásady spracovania osobných údajov