ANJELI A ICH SVETELNÉ LÚČE: obnova, znovuzrodenie.

ŠTVRTOK s archanjelom Urielom.

Vedeli ste, že každý deň zalieva našu planétu prúd svetla jedného zo 7-mich Božích lúčov, každý deň  je pod patrónom jedného archanjela a každý deň prichádza z vesmíru jedno posolstvo? 

Vo ŠTVRTOK presvetluje planétu zlatým lúčom ARCHANJEL URIEL:

Dnešnou témou je obnova, znovuzrodenie … Sú to veľmi aktuálne posolstvá. Včera sme sa Rafaelovým zeleným plameňom čistili, robili sme priestor pre niečo nové a pripravovali sa na zmenu. Už je to tu!

☀️NOVÝ DEŇ – NOVÉ ŠŤASTIE ☀️ Celá obnova je v podstate veľmi jednoduchá: začni seba a všetko okolo seba vnímať ako dokonalú jednotu (súhru). Rešpektuj informáciu, že všetci – každý z nás je zodpovedný za všetko, čo sa okolo deje. Preži tento deň s vedomím, že si tvorca všetkého, čo sa prejaví navonok – aký scenár si zvolíš? Dobro, vľúdnosť, pomoc, radosť, úsmev … – alebo ?? Nový deň a nové šťastie je v rukách každého z nás – Uriel dnes stojí za našim chrbtom a všetko toto odhodlanie posilňuje. Pomáha nám, tak to využime!      

Sústreď sa na Urielov lúč zlatej energie a cez solar plexus sa nechaj celkom prežiariť so zámerom rozpamätať sa, že si súčasť Boha, a že všetci sme Jednota. Zhlboka dýchaj a presvieť každučkú bunku svojho tela zlatou farbou. Rob to tak dlho, kým nepocítiš, že sa táto zlatá vlna prediera cez tvoje póry do okolia – dovoľ si žiariť doďaleka. Spúšťaš proces znovuzrodenia. Si Láska.

PS: Chceš vedieť, aké energie sú podporované v jednotlivých dňoch týždňa? Klikni na tento odkaz, kde nájdeš aj mandalu “POMOC ANJELOV” a láskyplné rozprávanie o anjelských bytostiach.

„Pomoc anjelov“ © 2019, perokresba, autor: j-s-š

Majme krásny zlatý láskyplný štvrtok, priatelia …

S úsmevom a iskrou v oku

autor: j-s-š

www.MANDALKOVANIE.sk

Janka Šipeková
Som VEDOMÁ žena s dlhoročnými skúsenosťami s organizovaním podujatí a s kľúčikom od zázračnej skrinky s korením človečenstva. Tvorím slovom, píšem básne, maľujem mandaly a učím, ako a prečo máme mandalkovať spolu. Inšpirujem ľudí, ako premeniť akúkoľvek situáciu na výnimočný zážitok. Naučím to aj vás - presvedčte sa sami ... Viac o mne si prečítajte TU>>
Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Vaše osobné údaje budú použité iba pre účely spracovania tohto komentára. Zásady spracovania osobných údajov