ANJELI A ICH SVETELNÉ LÚČE: liečenie, hojnosť.

STREDA s archanjelom Rafaelom.

Vedeli ste, že každý deň zalieva našu planétu prúd svetla jedného zo 7-mich Božích lúčov, každý deň  je pod patrónom jedného archanjela a každý deň prichádza z vesmíru jedno posolstvo?

STREDU presvetľuje ARCHANJEL RAFAEL a jeho zelený lúč:

Rafaelov zelený lúč nás uzdravuje vo všetkých oblastiach života. Namier lúč na všetko, čoho sa chceš zbaviť, prečisti toto miesto a prežiar sa pokojom. Vytváraš tak podhubie hojnosti v každej oblasti bytia. Cez čakru tretieho oka vpúšťaj do seba zelený lúč uzdravenia   a naplň ním celú svoju bytosť, každú bunku tela, myseľ aj srdce.

Aktuálne – v tejto dobe, jedna z najaktuálnejších tém a jeden z najpotrebnejších lúčov. Celá naša planéta potrebuje očistu – ďakujme, že dnes prichádza a zalieva našu Zem smaragdová zelená. Využime silu a dary dnešných energií a čistime sa čo to dá!

Zavri oči a vnímaj svoj dych. Neposedným myšlienkam daj pokyn, aby si chvíľočku pospali. Ulož ich do postieľok, pomojkaj, ulož ich spať, tak ako by si ukladal/a na odpočinok malé dieťa. Potom sa započúvaj do tlkotu srdca a vnímaj, čo ti vraví. Sleduj pocity v tele a každý vnem prežiar zeleným svetlom. Celý deň maj na pamäti, že si vybavený uzdravujúcom zeleným svetlom, ktoré čistí a lieči všetky strachy, obavy, traumy aj fyzické ťažkosti. Lieč sa a ďakuj za dary, ktoré prichádzajú. Teš sa na obnovenie celej tvojej bytosti a na príchod niečoho krásneho – s týmto posolstvom budeme pracovať už zajtra …

Dnes len čisti, čisti ,čisti …

PS: Chceš vedieť, aké energie sú podporované v jednotlivých dňoch týždňa? Klikni na tento odkaz, kde nájdeš aj mandalu “POMOC ANJELOV” a láskyplné rozprávanie o anjelských bytostiach.

„Pomoc anjelov“ © 2019, perokresba, autor: j-s-š

Majme krásnu zelenú láskyplnú stredu priatelia …

S úsmevom a iskrou v oku

autor: j-s-š

www.MANDALKOVANIE.sk

Janka Šipeková
Som VEDOMÁ žena s dlhoročnými skúsenosťami s organizovaním podujatí a s kľúčikom od zázračnej skrinky s korením človečenstva. Tvorím slovom, píšem básne, maľujem mandaly a učím, ako a prečo máme mandalkovať spolu. Inšpirujem ľudí, ako premeniť akúkoľvek situáciu na výnimočný zážitok. Naučím to aj vás - presvedčte sa sami ... Viac o mne si prečítajte TU>>
Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobné údaje budú použité iba pre účely spracovania tohto komentára. Zásady spracovania osobných údajov

  • MANDALKOVANIE j-s-š
  • Mandaly: stiahni ZDARMA

    Zoznámte sa s tromi prekrásnymi autorskými mandalami: Srdce plné lásky, Život v hojnosti a Láskyplný vzťah.

  • eBook SebaVEDOMÁ žena ZDARMA

    Spoznajte 10 praktických krokov k tomu, ako sa stať sebaVEDOMOU a šťastnou ženou.

  • Najnovšie články
  • Kategórie