ANJELI A ICH SVETELNÉ LÚČE: Božia Láska

UTOROK s archanjelom Chamuelom

Vedeli ste, že každý deň zalieva našu planétu prúd svetla jedného zo 7-mich Božích lúčov, každý deň  je pod patrónom jedného archanjela a každý deň prichádza z vesmíru jedno posolstvo? 

UTOROK je pod patronátom ARCHANJELA CHAMUELA s jeho ružovým lúčom:

Chamuel s ružový lúčom Božej lásky nás vedie k najväčšej sile sveta – a tou je Láska všadeprítomná, bezpodmienečná. Uvedomuj si ju v každú chvíľu dňa,  ži v prítomnosti – dotkni sa ružového plameňa, naber  ho do dlaní, prilož k srdcu a harmonizuj srdcovú čakru. 

V súčasnej nepoznanej a vyhrotenej situácii je veľmi, preveľmi dôležité byť v ❤️ LÁSKE ❤️. Čo to vlastne znamená?  

Prakticky: Neustále, každú chvíľočku sa vracaj vedomím k rovnováhe, analyzuj cez srdce, čo je pre teba Láska (prianie dobrého všetkým okolo, úsmev a pohľad očí v spolupatričnosti, praktická pomoc druhým – bez strachu a výčitiek, nezištné myslenie, neposudzovanie). Jednoducho – len buď tam kde si a rob to, čo môžeš v prospech tejto chvíle. Púšťaj do seba len také zdroje, ktoré ťa posilňujú – nasávaj Lásku a vypúšťaj Lásku …

PS: Chceš vedieť, aké energie sú podporované v jednotlivých dňoch týždňa? Klikni na tento odkaz, kde nájdeš aj mandalu “POMOC ANJELOV” a láskyplné rozprávanie o anjelských bytostiach.

„Pomoc anjelov“ © 2019, perokresba, autor: j-s-š

Majme krásny ružový láskyplný utorok priatelia …

S úsmevom a iskrou v oku

autor: j-s-š

www.MANDALKOVANIE.sk

Janka Šipeková
Som VEDOMÁ žena s dlhoročnými skúsenosťami s organizovaním podujatí a s kľúčikom od zázračnej skrinky s korením človečenstva. Tvorím slovom, píšem básne, maľujem mandaly a učím, ako a prečo máme mandalkovať spolu. Inšpirujem ľudí, ako premeniť akúkoľvek situáciu na výnimočný zážitok. Naučím to aj vás - presvedčte sa sami ... Viac o mne si prečítajte TU>>
Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Vaše osobné údaje budú použité iba pre účely spracovania tohto komentára. Zásady spracovania osobných údajov