eBook zdarma

10 praktických krokov k seba-vedomému životu

SebaVEDOMÁ žena

Dievčatá, žienky, víly, bohyne … Tento e-book je hlavne pre všetky Vás - krásne bytosti, plné života, nehy, lásky a múdrosti … ste si toho vedomé??? Byť sebavedomou ženou je povinnosť. Aby sme boli schopné naplniť všetky tieto poslania. Ak nevieš ako na to, poď spolu so mnou do akcie. Poď sa stať sebaVEDOMOU - pre šťastie všetkých okolo 🍀

MOJE PROJEKTY

Rozsah a záber mojich aktivít sa dá zhrnúť do týchto oblastí 

Organizácia eventov, produkcia programov LUAagency

Ako majiteľka eventovej agentúry a členka realizačných týmov v oblasti marketingu a produkcie, viem zostaviť na mieru podujatie podľa Vašich predstáv. Malé detské párty, či veľké firemné akcie pre náročných klientov, jarmoky, programy pre nákupné centrá, detské tábory, koncerty, festivaly ... Zorganizujem aj nemožné a naučím to aj Vás.

Multižánrové centrum a programy FUN FABRIC

Multižánrové centrum FUN FABRIC ponúka široké spektrum programov pre každú vekovú kategóriu. Ako majiteľka tohto centra zostavujem progamovú ponuku a viem poradiť, usmerniť a ponúknuť presne to, čo potrebujete, presne to, čo Vás obohatí a posunie. Zároveň dávam príležitosť všetkým šikovným a zujímavým ľuďom, s ktorými obohatíme programovú ponuku.

Benefície a humanitárne aktivity pre SLANÉ DETI

Som zakladateľka a predsedníčka občianského združenie Priatelia slaných detí na pomoc detí a mladých dospelých s cystickou fibrózou - tzv. slaných detí. Vyvíjame rôzne aktivity uľahčujúce život ľuďom s týmto handicapom. Organizujeme benefičné koncerty a realizujeme podporu smerujúcu priamo do takto znevýhodnených rodín.

Cestovanie a spoznávanie sveta cez FIREFLIES

Aktívne pracujem v spoločnosti zaoberajúcej sa poradenstvom, sprostredkovaním a obchodom v oblasti cestovného ruchu. Ukážem Vám, ako sa dá precestovať celý svet lacno, výhodne a slobodne a ešte na tom aj zarobiť.

Umelecká tvorba a kreativita

Som autorka niekoľko desiatok textov piesní a osobných básní. Mám vlastný hudobný recitálový program s doprovodom gitary, prostredníctvom ktorého sa poslucháčom prihováram ako interprét vlastných autorských piesní. Maľujem mandaly, venujem sa fung-shui a realizujem workshopy osobného rozvoja ... hlavne vždy s úsmevom a iskrou v oku 😉

MOJE PROJEKTY

Vediem a koordinujem prácu napríklad v týchto projektoch:

talk show vo FUN FABRIC

moje ZRKADLENIE s

... osobnosťami z oblasti hudobného sveta, športu, literatúry, umenia, medicíny, ale aj zdanlivo nenápadnými a mediálne neznámymi, ale unikátnymi ľuďmi.

 

OSOBNÉ MANDALY

Krásne energetické obrazy, vytvorené s láskou, maľované srdcom, vedené intuíciou.

Harmonizujú prostredie, vyžarujú jednotu, súlad, sú nádhernou dekoráciou priestoru a originálnym osobným darčekom ... pôsobia na človeka ako krásna hudba - ako akordy farieb a symbolov, ktoré nalaďujú tie správne vibrácie a kultivujú pocity, zlepšujú náladu a obohacujú naše prežívanie.

... či už pri ich tvorbe, alebo kedykoľvek, keď nám na ne padne zrak.

pretože

LUAland je krajina detských snov

Sme partia ľudí, ktorá to s deťmi naozaj vie ... O Vaše deti sa v táboroch stará tím profesionálov. Vedúci tábora je pedagóg, programový pracovník je sociálny pedagóg, všetci inštruktori sú vyškolení animátori pre prácu s deťmi v táboroch. Prácu týchto ľudí a priebeh celého tábora koordinuje manažér – sociálny pracovník a supervízor projektu.  Súčasťou tímu je samozrejme aj zdravotník.

prevádzkujem

LUAfantasy

požičovňu karnevalových kostýmov, masiek a maskotov

  • kostýmy, rekvizity a doplnky pre deti aj dospelých
  • maskoti v nadživotnej veľkosti
  • zhotovenie masky podľa vašich predstáv (na objednávku)
  • doplnkové služby, ktoré vám uľahčia prípravu podujatí

Sme tu pre Vás:
- karnevalová sezóna - výber z vyše 300 kostýmov a originálnych doplnkov
- sezónne podujatia (fašiangy, halloween, mikulášske besiedky, Valentín, ...)
- školské programy (Deň detí, triedne akcie, stužkové, školské akadémie, ...)
- detské party a oslavy narodenín s našimi animátormi a rozprávkovými postavičkami
- animačné programy (originálne animácie, maľovanie na tvár, modelovanie hračiek z balónov, BOBOTÓNI, ...)
- firemné akcie a rôzne podujatia miest a obcí (karnevalové show, dobové kostýmy, crazy fotokútik, ...)
- rodinné a priateľské stretnutia (večierky, gulášpartie, barbeque, after-party s originálnym prekvapením)
- balónová výzdoba, bublinová show, skákací hrad, živí maskoti a pod. atrakcie

Staňte sa skvelým a obľúbeným hostiteľom s LUAfantasy!
Oživte a spestrite rodinné oslavy, párty, rôzne spoločenské stretnutia netradičným prekvapením s LUAfantasy!

PROGRAMY PRE DETI

BOBOTÓNI

Bobotóni sú veselí, farební, zábavní, múdri, hraví a hudobní ... cestujú vesmírom krížom krážom a ... búúúúchajú a búúúchajú ... ale nie tak hocijak!!! Ale pekne v rytme a melodicky ... búchajú si pesničky a búchať učia aj detičky !!! Pochádzajú z planéty BOBO, ktorá bola vylúčená zo Slnečnej sústavy, pretože búchaním rušila nočný kľud ... BOBOTÓNI so svojimi BOBOTUBES vytvárajú krásne farebné tóny a hľadajú si domov ... 

PROJEKT LIVE SAXOPHONE & DEE JAY

Saxana & Shypo

PROJEKT

LIVE SAXOPHONE & DEE JAY. 

Mixovaná hudobná produkcia DJ v štýle chill out, deep house, house, funky v kombinácii so živymi vstupmi saxofónu / flauty.

REFERENCE

Pár viet, ktoré potešili 🙂

ĎAKUJEM

Dcérke sa u vás veľmi páčilo. Najprv do tábora nechcela ísť, no nakoniec bola nadšená, a vraj pôjde aj nabudúce. Takže pri ďalšej organizácii s nami môžte počítať. Ďakujeme veľmi pekne celému kolektívu za perfektne odvedenú prácu.

Alžbeta matka malej účastníčky detského letného tábora LUAland

Včera sme mali veľmi pekný seminár v Liptovskom Mikuláši. Robili sme dlhú a hlbokú meditáciu, učili sme sa ako načúvaťˇ hlasu svojho srdca. Seminár bol oveľa praktickejší ako tie predchádzajúce. Hlbokú meditaciu v nás ešte viac ukotvila pesnička Janky Šipekovej 'Láska'. Prenocovala som u Janky v dedinke Svätý Kríž a dnes sme si urobili prechádzku na prenádhernej Liptovskej Mare. Ďakujem všetkým, ktorí včera do Mikuláša prišli. Ďakujem Janke za perfektnú organizáciu a vrelo odporúčam jej agenturu 1. Liptovská Umelecká Agentúra, ktorá organizuje nielen koncerty, módne prehliadky, ale organizovala aj včerajší seminár Medzi Nebom a Zemou <3

Silvia Šuvadováherečka, lektorka seminárov Medzi Nebom a Zemou

No ja sa sťahujem do Mikuláša. Toto skoro všetko potrebujem!!! Ste super!!!!

Irenafanúšička FUN FABRIC a jej reakcie na programovú ponuku

POSLEDNÉ ČLÁNKY

V týchto článkoch je kus môjho srdca. Verím, že sú pre mnohých inšpiráciou.

ĎAKUJEM za reakcie, zdieľanie, komentáre.

Vitaj havo! Vitaj rok ZEMSKÉHO PSA

Kto miluje psíkov, určite sa teší. Prichádzajú energie tohto stvorenia: prítulné, verné, spoľahlivé, oddané, pravdivé, lojálne, kamarátske,…

Celý článok

Mne netreba viac kúziel ...

Priniesol si mi jahody a kvet. Ani nevieš ako, ale vrátil si má späť. Do doby, keď…

Celý článok

Jeseň nám ukazuje, aké krásne môže byť nechať veci odísť ...

Pociťujete v jeseni melanchóliu, máte sentimentálne nálady, či dokonca zvláštnu tieseň, smútok, depky...??!! Vravíte si, že  je…

Celý článok

KONTAKT

Chcete zorganizovať nejaký event a neviete ako na to?

Máte nové podnety, nápady, návrhy a neviete, ako ich zrealizovať?

Potrebujete zdieľať informácie, hľadáte možnosť spolupráce?