pretože

LUAland je krajina detských snov

Sme partia ľudí, ktorá to s deťmi naozaj vie. LUAland tábory sú naša srdcovka, organizujeme ich s láskou iž 10 rokov ... Môžete sa spoľahnúť, že sa o Vaše deti stará tím profesionálov. Vedúci tábora je pedagóg, programový pracovník je sociálny pedagóg, všetci inštruktori sú vyškolení animátori pre prácu s deťmi. Prácu týchto ľudí a priebeh celého tábora koordinuje manažér – sociálny pracovník a supervízor projektu.  Súčasťou tímu je samozrejme aj zdravotník.

Pobytové tábory

Pobytové turnusy so všetkým, čo k dobrému táboru patrí. Každoročne pripravujeme nové témy, nové hry, súťaže, workshopy, atraktívne výlety, zaujímavé besedy, motivačné disciplíny, pri ktorých deti objavujú vlastné sily a zmysel tímovej spolupráce.

Téma tohtoročného LUAlandu sú INDIÁNI na Liptove !

Prímestské denné tábory

Denný tábor LUAland v priestoroch FUN FABRIC zabezpečuje kompletný servis pre deti Liptova počas pracovných dní v čase prázdnin. Najbližšie pripravujeme jarný detský tábor v termíne 19. - 23. február denne od 7:30 do 16:00. Názov tohto tábora je  "Malí dospeláci" - deti sa zahrajú na rôzne profesie a vyskúšajú si, aké to je, byť dospelákom 🙂

Tábory pre firmy

Detské tábory (denné aj pobytové) na kľúčik, pre deti zamestnancov firiem a spoločností, ktoré si u nás objednajú program podľa svojich predstáv.  

Už niekoľko rokov zabezpečujeme denné tábory napríklad pre spoločnosť MONDI SCP Ružomberok na hoteli Malina v prekrásnom prostredí Malinného Brda.

Školy v prírode

Spolupracujeme so školami v rámci programového zabezpečenie Škôl v prírode. 

Ako špecialisti na detské tematické programy ponúkame niekoľko zaujímavých etapových hier, čím vyplníme deťom ich popoludňajší program.  

Deti budú mať okrem pohybových aktivít na čerstvom vzduchu, zabezpečený materiálne, personálne aj technicky zábavný edukačný režim.

REFERENCIE

Ste úplne dokonalí ľudia, ktorí obohatili veľmi život našich detí ... a to čo zažili na táboroch LUAland, bude putovať s nimi celým ich životom... ĎAKUJEME

Andrea Naništovámatka Laury a Peťka - stálych účastníkov LUAland táborov.

ĎAKUJEME, robíte to čím ďalej tým lepšie. Naše deti majú z Vašich táborov krásne zážitky a čerpajú z nich celý ďalší rok.

Marta Šimovcovámatka Šárky a Elišky - niekoľkonásobných účastníčiek LUAland táborov.

Veľká vďaka, Miško je veľmi spokojný a šťastný a už sa teší na ďalšie spoločné chvíle strávené v LUAlande.

Viktória Šurinovámatka Michala - skalného účastníka pobytových aj prímestkých LUAland táborov

Ja sem chodím kvôli tomu, že je tu každý rok super zábava a dobrý kolektív.

Bastík Ondrušstály účastník LUAland táborov

Najlepšia reklama je spokojnosť účastníkov našich LUAland táborov.

Pozrite si, čo o nás povedali niektorí rodičia, ale aj malí LUAlanďáci: