LUAland - krajina detský snov

Profesionálny detský letný tábor

Pobytové tábory

Pobytové 9-dňové turnusy so všetkým, čo k dobrému táboru patrí. Každoročne pripravujeme nové témy, nové hry, súťaže, workshopy, atraktívne výlety, zaujímavé besedy, motivačné disciplíny, pri ktorých deti objavujú vlastné sily a zmysel tímovej spolupráce.

Prímestské denné tábory

Denný tábor LUAland v priestoroch FUN FABRIC zabezpečuje kompletný servis pre deti Liptova počas pracovných dní v čase prázdnin. Deti prežijú plnohodnotné programom nabité 5-dňové turnusy denne od 8:00 do 16:00.

Tábory pre firmy

Detské tábory (denné aj pobytové) na kľúčik, pre deti zamestnancov firiem a spoločností, ktoré si u nás objednajú program a spôsob starostlivosti podľa svojich predstáv.  

Deti sa do našich táborov rady vracajú, pretože, ako samé tvrdia

... LUAland je krajina detských snov ... 

Každoročne pripravujeme nové témy, nové hry, súťaže, workshopy, ...  Súčasťou programov sú atraktívne výlety, zaujímavé besedy, motivačné disciplíny, pri ktorých deti objavujú vlastné sily a zmysel tímovej spolupráce.

 

ponuka 2017:

Malí malí Šmolkovia! Príďte do Šmoulandu a pomôžte Šmoulinke ochrániť čarovnú dedinku pred zlým Gargamelom. Na šmolkovskej výprave sa naučíte vyrábať zázračný elixír, rozprávať šmolkovskou rečou a zažijete šmolfektné dobrodružstvo. 

Pozrite sa, kto k nám v lete príde - celá Flinstonova rodinka 😁 Pozývame vás zažiť s nimi dobrodružstvo, ako z doby kamennej - lov na mamutov, bojové popevky, kresby na jaskynné steny, dobové tance, praveké módne prehliadky, ľudoopie diskotéky, boulingový turnaj o pohár Freda Flinstona … a kopec ďalšej zábavy !!!

FUN FABRIC sa zmení na medziplanetárnu základňu LUATIX, ktorá nás prenesie časom do výšin galaktických záchranárov. Detský talent stratil spojenie so základňou a našou úlohou je objaviť ho a udržať pri živote.

Už teraz pre Vás pripravujeme ponuky na rok 2018.

Sledujte naše stránky.