PUBERTA - NEPUBERTA

úvodná prednáška pred cyklickým programom

PUBERTA - NEPUBERTA

24. februára 2018 vo FUN FABRIC

Prednáška o tom, ako zvládnuť čo najľahšie ťažké roky, ktorými sme si všetci prešli.

Čo robiť, ak vás vaše deti nepočúvajú? Ak nerobia, čo by ste chceli alebo majú problémy v škole? Ak pozerajú stále do telefónu, celý ich život prebieha na sociálnych sieťach a vy ste z toho nešťastní? Alebo sedíte doma a rozmýšľate, či vám hovoria pravdu o tom, kde sú a s kým tam sú, bojíte sa o nich, a keď sa s nimi snažíte nadviazať rozhovor, tak pri každom pokuse o komunikáciu rolujú očami, pretože rodičia sú trápni.

***

Nepremeškajte príležitosť stretnúť sa s Petrou Halahijovou a prežiť príjemné a poučné popoludnie. Následne pripravujeme sériu stretnutí na túto tému, systematicky zoradené podľa prepracovaných koučovacích metód. Príďte sa presvedčiť, čo Vám toto môže do budúcnosti priniesť a sami sa rozhodnite, ako ďalej, pre zdravý a ľahký priebeh teen - veku vašich detí.

cena: 5€
prednáša: Petra Halahijová

Koučovací cyklus pre rodičov, ktorí majú deti v "teen" veku.

Ako ustáť (a nezblázniť sa) toto ťažké obdobie v rodine hladko a elegantne ...

V MARCI POKRAČUJEME:

4 zážitkové workshopy na tému:

  1. REŠPEKT alebo ako si u detí získať rešpekt a úctu (sobota, 3.3.2018)

Ak sa k nám deti nesprávajú s rešpektom, vynucujeme si ho. Hrešíme ich za to, že sú k nám drzé a domáhame sa, aby nás rešpektovali. Robíme to najlepšie, čo vieme a ony nemajú dôvod sa s nami takto rozprávať. Povieme si, ako sa naučiť vzájomne rešpektovať.

  1. POČÚVANIE alebo ako počúvať, aby sa nám deti chceli zdôverovať (sobota, 10.3.2018)

Objavíte tajomstvo toho, prečo deti odmietajú dobre mienené rodičovské rady. Vyskúšate si, akými rôznymi spôsobmi môžeme počúvať. Tiež vám prezradím, kedy je najväčšia šanca, že sa vám tínedžer začne zdôverovať a kedy je úplne zbytočné sa o to pokúšať.

  1. ZODPOVEDNOSŤ alebo ako viesť deti k zodpovednosti (sobota, 24.3.2018)

Dozviete sa, ako sa s deťmi efektívnejšie dohadovať tak, aby ste niečo nemuseli opakovať 1 000 krát. Povieme si ako reagovať, ak nedodržia to, na čom ste sa dohodli alebo neprídu domov v dohodnutom čase. Zistíte tiež, či je lepšie byť nekompromisným rodičom alebo niekedy deťom ustúpiť.

  1. PODPORA alebo nemýľme si podporu so zachraňovaním (sobota, 31.3.2018)

Zlá známka. Neúspech v športe. Čokoľvek to je, rodičia nechcú, aby ich deti prežili neúspech. Čo ak sa pozrieme na zlyhanie ako na súčasť cesty a na ťažké situácie ako na významné a dôležité nielen v životoch detí, ale aj v našich vlastných.

Informácie ku kurzu PUBERTA – NEPUBERTA:

  • dĺžka kurzu 4 týždne
  • kurz pozostáva zo 4 zážitkových workshopov každú sobotu v marci (okrem 17.3.2018)
  • v čase od 17:00 – 18:30
  • cena celého kurzu: 40 EUR/osoba

Ak sa chcete zúčastniť iba jedného workshopu, cena je 12 EUR.

O lektorke:

Petra Halahijová

Petra Halahijová je rodinný kouč a pomáham rodičom pri výchove ich detí v predteenagerskom a teenagerskom veku, aby z nich vyrástli zodpovední a spokojní mladí ľudia.
Jej metódy koučovania znižujú záškoláctvo a zlé známky, rodinné hádky, chabú komunikáciu, šikanovanie, užívanie drog a alkoholu, násilie a depresiu, posilnením vzťahu rodičov a detí.

"Svoje znalosti z Life koučingu a z Rodičovského koučingu som si sem doniesla z USA. Spájam tak koučing, enneagram, novovznikajúce vedecké štúdie o mysli teenagerov a učím rodičov spôsoby, akými koučovať svojho teenagera." hovorí Petra Halahijová - lektorka.

Povedzte svoj názor

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *