PSÍKOHRY

edukačno-terapeutický cyklus pre deti so psíkmi Arsi a Paige.

cyklický program

PSÍKOHRY

PSÍKOHRY sú edukačno-zábavný cyklický program pre deti s prvkami canisterapie: deti a zvieratká
Moniku Olšovskú a jej talentovaných psíkov Arsy a Paigy nemusíme na Liptove asi nikomu zvlášť predstavovať. Na TV obrazovkách s jej dog-dancing show ju videl asi každý... Monika a jej šikovné a múdre haviny sú žiadané na rôznych kultúrnych akciách a deťom je tak vzácny blízky kontakt s nimi. Sú také šťastné, ak môžu prežiť pár minút v ich blízkosti po ich vystupovaní. Tentokrát Moniku a jej psíkov detičky môžu vidieť a zažiť na vlastné oči. Raz za mesiac budú mať celú jednu hodinu haviny vyhradené len pre Vaše deti, budú sa spolu učiť a hrať pod vedením skúsenej terapeutky a agility profesionálky Moniky Olšovskej.
Program je vhodný aj ako psychoterapia s prvkami canisterapie, ale najmä ponúkame deťom skultivovanie vzťahu s prírodou a zvieratkami.

O PSÍKOHRÁCH

Termíny stretnutí

19. september // 31. október // 28. november // 12. december vždy o 17:00 vo FUN FABRIC

Cena

8€/jednorázový vstup >>> pri zakúpení permanentky na všetky 4 vstupy, je cena 7€/vstup

Niečo o Monike a jej psíkoch Arsi & Paige

Dogdancing je čoraz populárnejším športom a medzi tých svetovo najlepších patrí aj Monika Olšovská, ktorá tanec so psom predvádza so sučkami Arsi a Paige. Moniku Olšovskú a jej talentovaných psíkov nemusíme na Liptove asi nikomu zvlášť predstavovať. Venuje sa dogdancingu a canisterapii so svojimi dvomi borderkami už niekoľko rokou. V poslednom období do svojich programov aktívne zapája aj svoju dcérku Barborku, ktorá talent zjavne zdedila po mamine. V roku 2012 se Monika zúčastnila súťaže Česko – Slovensko má TALENT, kde se probojovala až do finále. Pravidelne se umiesňuje na predných priečkach dogdancingových súťaží. Vo FUN FABRIC realizuje od roku 2016 krásne, poučné a deťmi veľmi žiadané programy pod názvom Psíkohry.

Máte záujem o program s Monikou a jej psíkmi? Kontaktujte nás:

POSLEDNÉ ČLÁNKY BLOGU

V týchto článkoch je kus môjho srdca. Verím, že sú pre mnohých inšpiráciou.

ĎAKUJEM za reakcie, zdieľanie, komentáre.

Janka Šipeková

Vitaj havo! Vitaj rok ZEMSKÉHO PSA

Kto miluje psíkov, určite sa teší. Prichádzajú energie tohto stvorenia: prítulné, verné, spoľahlivé, oddané, pravdivé, lojálne, kamarátske,…

Celý článok

Mne netreba viac kúziel ...

Priniesol si mi jahody a kvet. Ani nevieš ako, ale vrátil si má späť. Do doby, keď…

Celý článok

Jeseň nám ukazuje, aké krásne môže byť nechať veci odísť ...

Pociťujete v jeseni melanchóliu, máte sentimentálne nálady, či dokonca zvláštnu tieseň, smútok, depky...??!! Vravíte si, že  je…

Celý článok

KONTAKT

Chcete zorganizovať nejaký event a neviete ako na to?

Máte nové podnety, nápady, návrhy a neviete, ako ich zrealizovať?

Potrebujete zdieľať informácie, hľadáte možnosť spolupráce?