Talk show

Janky Šipekovej

vo FUN FABRIC Liptovský Mikuláš

talk show

moje ZRKADLENIE s ...

... osobnosťami známymi, ale aj zdanlivo nenápadnými a mediálne neznámymi, ale unikátnymi ľuďmi.

najbližšie sa zrkadlíme s 

Jurajom HNILICOM

FUN FABRIC LIVE SHOW ⏪

... z minulých ZRKADLENÍ:

V najbližšom ZRKADLENÍ Janka Šipeková privíta milého hosťa

Juraja HNILICU

Juraj začal spievať ešte ako malý, keď mal 9 rokov. V roku 2001 spolu s kamarátmi Michalom Kulichom a Jánom Lichnerom založili kapelu Bačova fujara. Ďuri bol hlavným skladateľom a textárom kapely. Počas svojej hudobnej kariéry spolupracoval na rôznych projektoch a bol členom kapiel Horská Chata, Editor, Problém, Nothing. Úzko spolupracuje so spisovateľom Pavlom „Hiraxom“ Baričákom - ako hudobný hosť jeho čítačiek.

V roku 2014 sa rozhodol pre sólovú dráhu a v tom istom roku uzrelo svetlo sveta EPčko s názvom „Dovoľte mi predstaviť sa Vám“, ktorý bol odrazovým mostíkom jeho ďalšieho pôsobenia. Najnovšie sa teší z novučičkého albumu SLNEČNÝ, ktorý nahral s vynikajúcimi hudobníkmi, s ktorými momentálne pripravujú veľké koncertné turné.

Okrem hudobnej sféry nám Ďuri má čo povedať aj ako človek. Jeho pozitívne vyžarovanie, húževnatosť a neutíchajúca energia Vás pri stretnutí s ním doslova prevalcujú ... Názov nového albumu "Slnečný" je výstižným odrazom jeho osobnosti. 

Sme radi, že do FUN FABRIC 4.2. zavíta SLNEČNÝ Ďuri Hnilica 🌞

V prvom ZRKADLENÍ v roku 2018 Janka Šipeková privítala vzácneho hosťa

Viktora BERÁNKA

Pán Beránek je dlhoročný chatár najvyššie položenej tatranskej Chaty pod Rysmi. Zároveň je to aktuálne najstarší aktívny vysokohorský nosič. Najmä však je to človek s veľkým srdcom a skvelý rozprávač.

Okrem pôsobivého rozprávania sme si pozreli aj krátky film o horských nosičoch a živote na tatranských končiaroch. Večer to bol neobyčajný, charizma tohto pána zasiahla všetkých zúčastnenými, o čom svedčili slova vďaky a uznania. Preplnená FUN FABRIC sa tešila takejto bohatej účasti a diváci sa tešili z neobyčajného zážitku, ktorý sme im s Viktorom ponúkli.

Pre tých, ktorí s nami neboli, sme opäť pripravili zostrih najzaujímavejších momentov - v priloženom videu. Tešíme sa na ďalšie stretnutia a Zrkadlenia s takými krásnymi ľuďmi, ako je Viktor Beránek ...

V októbri bol hosťom Môjho ZRKADLENIA

Janko SVETLAN Majerčík

PIESŇODARCA - spevák, textár, skladateľ, pesničkár, Slovan, krásny ČLOVEK, kamarát.

"Dávno som pochopil, že nie som svetlo a ani jeho zdroj.
Ale svetlo, pravda a poznanie tu je a na mnohých, tmavých miestach zasvietia, keď ich tam odrazím." povedal Janko.

Moje ZRKADLENIE s Jankom SVETLANOM Majerčíkom bolo hrejivé, úsmevné a láskyplné - presne také, aký je hosť. Odzrkadlili sme kúsok jeho duše do priestoru, aby rozosvetlila každého, kto prišiel pozrieť a popočúvať ... nádherné piesne nášho liptovského piesňodarcu Janka

 

Pozvanie do Môjho ZRKADLENIA 24. septembra prijal

Jožo PROČKO

večný optimista, herec, majster improvizácie, humorista, zabávač, moderátor, spevák, podnikateľ ... a najmä nekonečná studnica zábavy a skvelých nápadov.

 

v mojom ZRKADLENÍ som privítala

Braňuška JOBUSA

hudobníka, spisovateľ, speváka, organizátora, moderátora so svojráznym humorom a osobitým prejavom, autora mnohých rozprávkových kníh, člena hudobných skupín VRBOVSKÍ VÍŤAZI, KARPATSKÉ CHRBÁTY, ABASUS, ale hlavne človeka so srdcom na pravom mieste a výraznú osobnosť slovenskej alternatívnej scény.
Okrem iných hudobných projektov založil Braňo s "pánom bratom" (ako sa navzájom na pódiu oslovujú) Andrejom Jobusom, unikátne hudobné zoskupenie Vrbovskí víťazi, v ktorom používajú osobité a vlastnoručne podomácky vyrobené hudobné nástroje. Vznikol takto úplne nový hudobný štýl - priemyselný folklór.
Braňa Jobusa čiže Braňuško - tak ho oslovuje celé Slovensko, však poznajú aj deti. Práve pre detičky napísal niekoľko krásnych kníh a rozprávok. A keďže v tomto čase sme oslavovali Deň detí, kto iný mal byť prvým hosťom nášho nového projektu, ako práve autor detských knižiek? O deťoch, o knižkách, o hudbe, ale aj o tom ako si plniť svoje sny sme sa samozrejme rozprávali v nedeľu 4. júna vo FUN FABRIC

najbližšie ZRKADLENIE s Jožom Pročkom ⏪

POSLEDNÉ ČLÁNKY BLOGU

V týchto článkoch je kus môjho srdca. Verím, že sú pre mnohých inšpiráciou.

ĎAKUJEM za reakcie, zdieľanie, komentáre.

Janka Šipeková

Vitaj havo! Vitaj rok ZEMSKÉHO PSA

Kto miluje psíkov, určite sa teší. Prichádzajú energie tohto stvorenia: prítulné, verné, spoľahlivé, oddané, pravdivé, lojálne, kamarátske,…

Celý článok

Mne netreba viac kúziel ...

Priniesol si mi jahody a kvet. Ani nevieš ako, ale vrátil si má späť. Do doby, keď…

Celý článok

Jeseň nám ukazuje, aké krásne môže byť nechať veci odísť ...

Pociťujete v jeseni melanchóliu, máte sentimentálne nálady, či dokonca zvláštnu tieseň, smútok, depky...??!! Vravíte si, že  je…

Celý článok

KONTAKT

Chcete zorganizovať nejaký event a neviete ako na to?

Máte nové podnety, nápady, návrhy a neviete, ako ich zrealizovať?

Potrebujete zdieľať informácie, hľadáte možnosť spolupráce?