JOGA

pre zdravie

pre začiatočníkov aj pokročilých

TERMÍNY

Cvičíme pravidelne každú stredu (okrem sviatkov a prázdnin) o 18.30 v štýlových priestoroch FUN FABRIC Liptovský Mikuláš. Cvičenie trvá 90 minút.

CENA

JEDNORAZOVÝ VSTUP: 4€ dospelí / 3€ deti do 12 rokov. PERMANENTKY: pri kúpe permanentky na 15 vstupov je cena 3€/vstup. Cena permanentky je teda 45€ a vy ušetríte 15€. Doba trvania platnosti permanentky je 5 mesiacov odo dňa kúpy.

INFO

Príďte v pohodlnom športovom oblečení, cvičíme bosí, alebo v ponožkách. Prineste si zo sebou fľašu s vodou. Karimatky máme k dispozícii. Odporúčame priniesť si malú deku, alebo šatku na zakrytie sa, v prípade, že by vám prišlo chladno počas relaxácie.

POHYB, ENERGIA, ŽIVOT

Od najzákladnejších pozícií postupne k zložitejším ásanám. Dôraz dáme na správne a vedomé dýchanie, sebauvedomenie svojho tela,  posilnenie svalov a orgánov, vedomú relaxáciu, ale aj vedomé vnímanie svojho fyzického a energetického tela.

KONCENRÁCIA

SILA

STABILITA

Cyklus cvičení JOGA pre zdravie v priestoroch FUN FABRIC je určený pre začiatočníkov aj pokročilých. V našich priestoroch je podlahové kúrenie a vždy príjemné pohodové prostredie. Tešíme sa na Vás.

RELAX

MEDITÁCIA

ZÁMER

Niečo o lektorke Ľubke Pelachovej:

Po ukončení vysokoškolského pedagogického štúdia niekoľko rokov pracovala ako stredoškolská učiteľka. Po odchode zo školstva absolvovala štúdium metódy ONE BRAIN, transformačné kurzy u Mariny Daschner. Prešla kurzami na rozvoj intuície a videnia bez očí u Marka Komissarova, teóriu fyzikálnych štruktúr a energo-informačných polí u ruských lektorov. Pustila sa do cvičenia jogy, meditácií a dychových techník a stala sa jogovou lektorkou.

POSLEDNÉ ČLÁNKY BLOGU

V týchto článkoch je kus môjho srdca. Verím, že sú pre mnohých inšpiráciou.

ĎAKUJEM za reakcie, zdieľanie, komentáre.

Janka Šipeková

Mne netreba viac kúziel ...

Priniesol si mi jahody a kvet. Ani nevieš ako, ale vrátil si má späť. Do doby, keď…

Celý článok

Jeseň nám ukazuje, aké krásne môže byť nechať veci odísť ...

Pociťujete v jeseni melanchóliu, máte sentimentálne nálady, či dokonca zvláštnu tieseň, smútok, depky...??!! Vravíte si, že  je…

Celý článok

DIAGNOSTIKA nízkeho seba-VEDOMIE

Ak robíš niečo z týchto 5-tich bodov, je pravý čas na samoliečbu sebaVEDOMIA !!! Komplexíky, bloky, traumy…

Celý článok

KONTAKT

Chcete zorganizovať nejaký event a neviete ako na to?

Máte nové podnety, nápady, návrhy a neviete, ako ich zrealizovať?

Potrebujete zdieľať informácie, hľadáte možnosť spolupráce?