s FENG SHUI ľahko a zábavne

Stretnutia plné praktických rád a jednoduchých riešení úpravy svojho prostredia, ktoré Vám zabezpečia správne prúdenie energie.

Chcete vedieť aké ste znamenie podľa čínskeho zverokruhu? 

Oslavy nového kalendárneho roku 2018 už máme síce za sebou, ale viete, že nás čaká ďalší dôležitý prelom? 16. februára štartujeme nový rok podľa čínskeho kalendára - ROK ZEMSKÉHO PSA. Energie, ktoré táto zmena prináša sa udejú, či o tom vieme, či nie. Lepšie je však vedieť ... 😉 Ak týmto zmenám porozumieme, vieme sa na ne pripraviť. Vieme čomu sa treba vyvarovať, čo upraviť, alebo podporiť. Niekedy stačí málo, inokedy budeme musieť urobiť zložitejšie úpravy v priestore svojho bytu, kancelárie, firmy. Stojí to však za to!

Možno ste nestihli na prelome rokov 2017/2018 urobiť všetko pre jeho správne nasmerovanie. Nezúfajte - dostávame druhú šancu. ROK ZEMSKÉHO PSA bude mať svoje zákonitosti a my si o nich povieme. Pripravíme sa na ne tak, aby sme vyťažili maximum pre náš spokojný a úspešný rok plný hojnosti a šťastia.

STRETNUTIE S FENG SHUI

Na workshop si prineste pôdorys svojho bytu, pohodlné oblečenie, staré obrázkové časopisy (môžete aj vlastné obrázky, či fotky, ktoré si chcete umiestnite na svoj vision board) a odhodlanie začať meniť svoj život 😉

Workshopy vedie Janka Šipeková.

 

Termíny ďalších stretnutí doplníme čoskoro 🙂 

Povedzte svoj názor

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *